Sunday, March 25, 2018

NYX Haul: NYX That's the point eyeliner ve Precision brow pencil

NYX yeni yıl için müthiş bir paket hazırlayıp göndermişti. Doğum, lohusalık vs derken yazısı bugüne kaldı. Bloğumu çok özledim. Özellikle bu dönemde geri dönüp biraz da hobilerime zaman yaratmak istiyorum.
 Bu paketteki bazı ürünleri ilk defa denedim bazılarını ise daha önceden de kullanmıştım. 
Bugün paylaşmak istediğim ürünler That's the point eyeliner ve Precision brow pencil. Hadi inceleyelim.
NYX That's the point eyeliner: 1ml ürün içeren bu keçe uçlu eyelinerın ucu ne çok sert ne de aşırı yumuşak tam orta karar. Uç kısmı ince yandan bakıldığında yuvarlatılmış üçgen kesitli olan eyelinerı açısını değiştirerek ince ya da çok kalın uygulamak mümkün. Sürüldükten sonra hızla kuruyup matlaşan bu eyeliner gün boyu kalıcı. Çıkarırken de aşırı zorlamadı. Uç kısmının tasarımı çok hoş olsa da uygulama açısından biraz beni zorladı. 
Precision Brow Pencil'ın bendeki rengi Taupe. Bu kalem de arkadan çevirmeli ve yine üçgen bir kesiti var. Bu üçgen kesiti kaş ürünlerinde seviyorum bence normal kalemlerden daha kolay bir uygulama sağlıyorlar. Doğal bir rengi var ve kaşlara dokunulmadığı takdirde uzun süre kalıcı. Bu kalemin yapısını da uygulama kolaylığını da sevdim. Kalemden ziyade kaş farı gibi iş görüyor ve doğal bir görünüm veriyor.
NYX precision brow pencil uyguladığım kaşlarım. 
Fotoğraf hamile olduğum döneme ait olduğundan yüzüm gözüm şiş biraz:) Gebelik serüveni bitti, annelik serüveni başladı. O yüzden makyaj yapsam da fotoğraflamaya vakit kalmıyor. Hem çalışıp hem bebek bakıp hem de hobilere zaman ayırmak oldukça zormuş ancak kendimi motive edip bloğa dönmek istiyorum. Biraz motivasyon vermek isterseniz yorum yazmayı unutmayın:)

Ben her iki ürünü de sevdim. NYX That's the point eyeliner 39tl
NYX precision brow pencil 38tl

Sevgiler
ASUDE

1 comment:

the creation of beauty is art. said...

NYX is such a great brand! I am always impressed with the quality of their products. That liner looks fantastic and super pigmented.
the-creationofbeauty.blogspot.com