Monday, March 26, 2018

NYX Haul: NYX Lip Lingerie

NYX'in en sevdiğim ürünlerinden birisi de Lingerie likit mat rujları. Bende 3 rengi mevcut olan bu glossların renk seçeneği çok fazla. İnternet sitesinde 24 rengi mevcut olan bu rujların fiyatları ise 34tl. Elimdeki bustier, cabaret show ve seduction renklerini inceleyelim mi?

Yukarıdan aşağıya doğru sırasıyla 15 Bustier, 24 Cabaret Show ve 17 Seduction renkleri.
Rujların yapıları ince olmasına rağmen örtücülükleri iyi. Üst üste uygulamada pullanma yada kalınlaşma yapmadığı için düzgün süremezseniz 2. -3. katı sürmekte bir problem olmuyor. Sürüldükten kısa süre sonra matlaşıp sabitleniyor. En güzel özelliği ise dudakta kuruluk ya da ağrılık hissi yaratmıyor. Kalıcılıkları gayet iyi, tabii ki yeme içmeye dayanmadığını söylemeliyim. 
NYX Lip Lingerie Seduction
 Seduction ve Cabaret Show'u günlük kullanım için uygun bulsam da Bustier içerisinde soğuk grilik içeren bir nude olduğu için biraz iddialı gelse de yoğun bir göz makyajıyla çok güzel olabilir.
Cabaret show'u dudağımda uyguladığım fotoğrafı silmişim ancak o da çok hoş bir kiremit rengi. Fotoğrafları gebeliğimin sonuna doğru çektiğim için yüzüm fondötensiz ama siz ona takılmayın emi:)
NYX Lip Lingerie Bustier
Sizin sevdiğiniz bir Lip Lingerie rengi varsa paylaşırsanız denemek isterim.

Sevgiler
ASUDE

1 comment:

larcencielblog said...

Asude'cim, Lingerie'leri ben de seviyorum. Seduction ve Cabaret Show çok sevdiğim iki renk, favorim ise Exotic! Güle güle kullan canım, öperim!