Tuesday, February 27, 2018

NYX Haul: Strobe of Genius

Aydınlatıcı severlerin çoktan bildiği belki de satın aldığı NYX Strobe of Genius palet uzun süredir elimde. Çeşitli aydınlatıcı renklerini ve dokularını bir arada bulundurması ise kullanışlı bulduğum bu paletin içindeki aydınlatıcıları biraz daha detaylı olarak sizlerle paylaşmak istiyorum.

Üst sırada 2şer gram olan 4 aydınlatıcı pudra mevcut. Renklere tek tek isim verilmemiş bu sevmediğim bir özellik. Palet sağlam bir plastikten yapılmış ancak ayna içermiyor.  
Üst sıradaki ilk renk altın rengi, ikinci rengimiz inci pembesi ve bu iki pudra da biraz sert yapıda. Tozutmuyorlar ancak yoğun bir fırçayla uygulanmazlarsa renk de vermiyorlar. 
Üçüncü sıradaki lila tonu aydınlatıcı ise yumuşacık pigmentli ve çok hoş bir yansıması var.
Son olarak 4. renk ise daha simli yapıda bir rose-golda benzer pembe. Aydınlatıcıdan çok allık olarak kullanabildiğim bir renk. 
Alt sırada ise 4er gramlık 3 adet pudra bulunuyor. Üçü de simli yapıdalar ve ortadaki renk yine allık olmak için daha uygun.

Strobe of Genius palet içerisinde çok değişik yapıda ve renkte aydınlatıcı içermesi dolayısıyla herkese hitap edebilecek bir palet ancak her pudrası herkese hitap edebilecek bir ürün de değil. Yani bir kısmını sever muhtemelen bir kısmına ise elinizi sürmezsiniz.

Fiyatı 70tl olan bu ürün aydınlatıcı severler için uygun fiyatlı ve eğlenceli bir palet. Yeni çıkan Flormar koleksiyon paleti de bu paletten ilham alınarak yapılmış sanki. Onu da beğenenler çok, ben incelemedim ancak fiyat olarak daha uygun olduğunu biliyorum. Belki ona da bakarım indirimde bulursam:)
Çünküüüü biz aydınlatıcı severiz!

Sevgiler
ASUDE

2 comments:

larcencielblog said...

Bu palet ilk elime ulaştığında çok severek kullanıyordum; ancak, Born to Glow resmen paubucunu dama attı! Hatta benim bütün aydınlatıcılarımın pabucunu dama attı diyebilirim :)))

Güle güle kullan Asude'cim :)

audrey said...

en kullanışlı bulduğum sevdiğim paletlerimden biri kendisi :-))