Saturday, December 2, 2017

Makeup Revolution Ultra Sculpt&Contour Kit Ultra Fair

Makeup Revolution markasının paletlerinden Ultra Sculpt&Contour kit paleti bugünkü konuğum. Sleek ve birçok markanın bu tarz kontür, aydınlatıcı, allık içeren paletleri bulunuyor. Uygun fiyat skalasındaki Revolution'ın da bu paletini merak edip edinmiştim.

Bendeki rengi Ultra Fair olan en açık rengi. İyi ki de bu paleti seçmişim zira tonları cildime çok uygun.
Kontür pudrası tam sevdiğim gibi kızıllık içermeyen çok yoğun olmayan bir kahverengi. Ben ağır kontürden hoşlanmadığım için bu pigmenti az ve belirsiz pudralar beni memnun ediyor ancak yoğun ve ultra kalıcı birşey arıyorsanız bu pudrayı sevmeyebilirsiniz. Bir eksisi de aşırı tozutuyor olması.
Aydınlatıcısı sim bombası olmayan gayet dengeli inci renginde hoş duran ve yine daha doğal uygulama sağlayan bir formda.
Allığı ise çoğu markanın taklit ettiği Nars orgasm allığına benziyor. Tatlı bir pembe bazda altın yansımalı yine oldukça hafif duran ama cildi canlı ve genç gösteren süper bir renk.

Pudralar tek başlarına çok kalıcı değiller. Altında düzgün bir baz varsa yani kalıcı bir fondöten ve üstüne sabitleme yapılırsa kalıcılıkları artabilir ancak günlük makyaj için gayet yeterli kalitede olduklarını düşünüyorum.

Makeup Revolution ürünlerini seçili Watsons mağazalarında ve watsons online'da bulmak ya da ingiltere'den almak mümkün. Benim elimdekilerin çoğunu Londra'dan superdrug'dan almıştım.

Sevgiler
ASUDE

3 comments:

the creation of beauty is art. said...

This looks like such a beautiful face trio! Especially that highlighting shade. It has a ton of shimmer.
the-creationofbeauty.blogspot.com

sevda s. said...

Tonlarını çok beğendim, güle güle kullan ♥

audrey said...

bu şekilde 'lü ürünler pratik oluyor aslında ama ben bir ondan bir bundan kullandığım için bitmek de bilmiyorlar .-)) aydınlatıcı kısmı çok güzelmiş güle güle kullan..