Monday, November 27, 2017

The Balm Betty, Mary, Cindy- loumanizer Kardeşler

The Balm markası en sevdiğim makyaj markalarından bir tanesi. Eğlenceli ambalajları, ulaşılabilir fiyatları ve ürün çeşitliliğiyle beni cezbediyor. İlk defa ülkemize geldiğinde Gratis indirimlerinden çoğumuzun toparladığı ama zamanla unuttuğumuz bu kardeşleri hatırlamak ister misiniz?

Özellikle Mary-loumanizer isimli bej aydınlatıcısı çok konuşulmuştu. Yumuşak yapısı yoğun pigmentiyle herkesin stok tükettiği bu aydınlatıcı şimdilerde fazlaca alternatifi olması sebebiyle eski ilgiyi görmese de ben hala çok seviyorum ve çok beyaz tenliler dışındakilere sarı alt tonunu ve sedefli yapısını çok yakıştırıyorum. Gözenek belli etme huyu var evet ancak toz aydınlatıcıların büyük bölümü gözenekleri olduğundan büyük gösteriyor bence. 
Serinin esmer kardeşi Betty-loumanizer bronzlaştırıcı olarak düşünülmüş olsa da yoğun sedefli yapısı sebebiyle allık olmaya hatta biraz da sıcaklık içermesi sebebiyle far olmaya daha uygun. Yine de hem ışıltısı hem yoğun pigmentli olmasıyla benim sevdiğim bir ürün.

Son gelen kardeş Cindy-loumanizer da ilk geldiğinde zor bulduğumuz hemen kapışılan bir üründü. Serinin soft pembe ve en belirsiz duran pudrası çok esmerler dışında aydınlatıcı olarak kullanılamayacak bir pudra. Çok beyazsanız hafif bir allık olabilir ancak benim gibi kumrallar için çok da kendini belli etmeyen olmasa da olur bir pudra.

Ürünleri Gratis mağazalarında bulabilirsiniz. İndirimlerde bile çok rahatlıkla kurcalayıp bulabileceğiniz ürünler.
Bazen elimdeki eskiden zor bularak aldığım ürünleri de paylaşmak istiyorum. Hem kendime hem de size aslında çoğu şeyi ne kadar da yönlendirme ve gaza gelme sonucu aldığımızı hatırlatmak için:)
Yİne de bu üçlüden 2sini sevdiğim için ve üretim ülkesi olan ABD'den bile uygun fiyata alabildiğim için pişman değilim.

Siz de benim gibi dolduruşa gelip bir ürünün peşine anlamsızca düşebiliyor musunuz? En son hangi ürünü sosyal medya vs gibi kanallarda sık gördüğünüz için merak edip aldınız?

Sevgiler
ASUDE

2 comments:

larcencielblog said...

Şu hatırlatma gayet yerinde olmuş... çılgınca saldırıp kenarda köşede unuttuğum makyaj malzemeleriyle 3 evin kozmetik ihtiyacı rahatlıkla karşılanabilir :/ Bu üçünden de yalnızca Mary Lou'yu almıştım. Çok da seviyordum ama yengem çok beğenince, indirimden alırım diye ona verdim. Bir daha da almadım :) Zira yerine başka arzu nesneleri geldi :) Öpüyorum çok!

audrey said...

bende sadece mary lou var çok beğendiğim halde kullanamayacağımı bildiğim için cindy lou'yı almadım artık :/ mary lou'yu da birine hediye edeceğim zaten yakında güle güle kullan .-)