Wednesday, November 29, 2017

The Balm Allıklar: Frat Boy, Cabana Boy, Down Boy

The Balm'ın en popüler ürünlerinden biri de hiç şüphesiz ki allıkları. Benim sevdiğim ve seçtiğim allıkları ise Fratboy, Downboy ve Cabanaboy. Hadi inceleyelim.
Karton mıknatıslı ambalajlı allıkların minik bir de aynası bulunuyor. Ambalajının hem üstü hem de içi esprili. So many men, so little time yazıyor ama biz bunu so many blush, so little time ile değiştirebiliriz zira bu kadar allığı heralde yemek lazım bitirmek için:) 
Allıklar pigmentli ve tozutma problemi yok denecek kadar az. Fondöten üzerine uygulanmazlarsa kalıcılıkları zayıf mutlaka gün içinde yenilemek lazım. Bu üçlü mat yapıdalar.

Fratboy çok hoş bir somon rengi.
Downboy çok güzel bir soğuk pembe.
Cabanaboy ise çok güzel bir gülkurusu-soğuk tonlu bir pembe.

Yine indirim dönemlerinde dolaşıp bulup aldığım bu allıklara bu günlerde nadiren elim gitse de çekmeceden çıkarıp gözümün önüne terfi ettirdim ki unutmayayım kullanayım:) 

Yine bir hatırlatma postu oldu size, eğer siz de alıp bir kenara bıraktıysanız çıkarın bakalım bu minikleri çekmeceden:)

Bu arada Gratis'lerde TheBalm ürünlerinin indirimsiz fiyatları sürekli artıyor. Ancak bunu doların aşırı yükselmesine bağlıyorum. Hala indirim döneminde ABD'den daha uyguna geliyor ürünleri ki bu da beni markanın yeni ürünlerini demekten alıkoymuyor.

Sevgiler
ASUDE2 comments:

audrey said...

frat boy en sevdiğim :-)

larcencielblog said...

Frat Boy açık ara favorim! Fakat, o Downboy bana çok pembe gibi geliyordu; değilmiş! Hepsi de çok güzel, güle güle kullan Asude'cim! Öperim!