Monday, November 6, 2017

Icon by Absolute Newyork Twilight Palet

Merhaba, bloğa çok uzun aralar verdiğimin farkındayım. Hayatımdaki bir takım yenilikler ve telaşlar dolayısıyla artık ne sosyal medyaya ne de buraya fazladan vakit kalmıyor. Yine de makyaj hobim devam ettiği sürece düzenli olmasa da bloğu devam ettirme niyetindeyim. 

Gelelim bugünkü misafirimize. Absolute Newyork markası Gratis'lerde yeni satılmaya başlanan bir marka. Far paletlerinin Urban decay'in meşhur Naked paletlerine benzerliği ve fiyat skalasının uygunluğu ilgimi çekti. 

Naked 1 ve 3 bende olduğu için onlara benzemeyen Twilight isimli bu paleti aldım. İndirimde 20küsür liraya gelmişti ki gayet uygun buldum fiyatını.
Palet karton kutunun içinde gayet sağlam metal bir ambalajda satılıyor. 

İçerisinde büyük bir ayna da mevcut. İçerisinde 1 adet çift taraflı far fırçası da mevcut ancak ben pek sevmiyorum bu tarz set içi fırçaları. 
 Renkler bu şekilde, somonlar pembeler morlar baskın.
 En açık renklerden Diamon ve Dawn rengi pütür pütür ve uygulaması zor topaklanan yapıda iki far. 
Fairy onlardan daha iyi olmasına karşın o da çok kolay bir far değil.
Salmon çok hoş bir somon rengi yapısı ve pigmentasyonu müthiş.
 Yukarıda gördüğünüz renklerin hepsine bayıldım. Cidden de paletin bu orta bölümü çok çok başarılı.
Son serideki renklerden Caviar dışındakileri çok sevdim. Siyah farlarla zaten aram iyi değildir ve siyah far üretmek de bence zor bir iş. Ama diğer renkler hem çok pigmentli hem de yansımaları müthiş.

Fiyat/performans oranını beğendiğim ve aldığıma memnun olduğum bu far paletini sizinle de paylaşmak istedim. Bir far delisi olarak sanırım ihtiyacım olmasa da yeni ürünler görünce dayanamayıp alıyorum. Siz de eğer bu ton fara ihtiyacınız olursa indirim döneminde bu markaya şans verebilirsiniz.

Sevgiler
ASUDE

1 comment:

the creation of beauty is art. said...

Oooh those colours are beautiful! They look so shimmery.
the-creationofbeauty.blogspot.com