Wednesday, November 8, 2017

Golden Rose Metals Eyeshadows

Metalik bitişin moda olmasıyla tüm markalar birbirinden metalik-simli-parlak ürünler çıkarma yarışına girdi. Açıkçası geçen seneki mat furyasından sıkılmıştım ki bu yeni trend dikkatimi hemen çekti. Golden Rose da trende uymuş olacak ki tamamı metalik bitişli ürünlerden oluşan bir koleksiyon yapmışlar. Geçtiğimiz günlerdeki Gratis indiriminden %50 indirimle 11tl gibi bir fiyata bu farları aldım. Bir süredir de deniyorum sanırım paylaşma vakti geldi.
111 ivory: İnci beyazı diyebileceğimiz bir renk. Yoğun uygulandığında dalga dalga duruyor ve kalın bir yapı oluşuyor ancak sürer sürmez dağıtırsanız tüm göz kapağını aydınlık ve ışıltılı gösteren çok güzel bir far oluyor. Ayrıca tüm farlar uzun süre kalıcılar.

104 sun kiss: Harika bir bronz tonu olan sun kiss'i alt göz kapağımda tek far olarak kullandığımda sonuçtan çok memnun kaldım. 

105 mink: Çok bulunmayan bir kahve-mor tonu, harika bir renk. Yine dağıtıldığında dumanlı göz makyajı için süper bir baz olabiliyor. 
Tüm farlar dağıtılınca güzel gözüküyorlar. Hızlı kurudukları için ben aplikatörle göz kapağıma sürdükten hemen sonra parmağımla dağıtmayı tercih ettim. Fırça ile uygulamaya çok uygun değiller. Ancak parmakla dağıtıp sabitlendikten sonra katlantı bölgesinde birikme yada solma gibi bir problem yaşamadım.

Çok farın kullanıldığı ve karıştırma işleminin fırçayla yapılması gereken makyajlar için uygun ürünler olmasalar da tek başına hızlı pratik ışıltılı makyajlar için gayet uygun farlar olduğunu düşünüyorum. Bu seride aklımın kaldığı bakır tonlu bir far daha var ama indirimsiz fiyatıyla almaya değeceğini düşünmediğimden yine bir indirim sezonu yakalarım diye bekliyorum:)

Metals serisinin rujları ve ojeleri gibi ürünleri de var. Özellikle kalem rujlarını da merak ediyorum ama sanırım indirimsiz almam.

Siz metalik-simli makyaj trendini sevdiniz mi yoksa hala matlardan yana mısınız?

ürünler için tık tık!

Sevgiler
ASUDE2 comments:

the creation of beauty is art. said...

Ooh those are super pretty! Love the metallic finish.
the-creationofbeauty.blogspot.com

WebKenti said...

Çok şık görünüyor paylaşım için teşekkürler.