Monday, November 20, 2017

Essence Longlasting Göz Kalemleri (Yeni Renkler!)

Essence göz kalemleri uygun fiyatları ve renk çeşitliliğiyle ilgimi her zaman çekmiştir. Ne zaman standda kendimde olmayan bir rengini görsem alırım. Essence'in değişik göz kalemi serileri olmasına rağmen benim en başarılı bulduğum serisi buradaki Longlasting serisi. Yeni aldığım renklere beraber bakalım mı?

Longlasting serisinin kalemleri yumuşak sürümlü, pigmentli ve kalıcı. Elimdeki diğer Essence kalemleri de görmek isterseniz şuraya tık tık!
Asansörlü olmaları sebebiyle açmaya gerek duyulmaması süper. Göz üstünde de göz içinde de performansları gayet başarılı. Gün sonuna doğru biraz solma yapsalar da yoğun bir akma-bulaşma olmuyor. 7.90tl'lik fiyatları da gayet makul.
27 numara Purple Rain içerisinde mikro ışıltılar bulunan bir mor tonu.
28 Life in pink tam bir barbie pembesi. Göz kaleminde çok sık bulunmayan ama benim çok hoşlandığım bir renk.
29 Berry Fantastic bence tüm göz kalemlerim içindeki en sevdiğim renk! Çok harika bir bordo. Kahverengi-yeşil gözlerde göz içinde müthiş durduğuna inandığım bu rengi çok severek kullanıyorum.

Essence kalemlerden yeni aldığım renkler bunlar. Özellikle 29'a bakmanızı öneririm:)

Sevgiler
ASUDE

3 comments:

larcencielblog said...

o 29 numara nasıl güzelmiş!!! Rossmann'a uğrayınca bakacağım! Diğerleri de hep alt kirpik dibinde kullanmaya özenip, hiç kullanamadığım renkler :) Öptüm çok!

audrey said...

29 numara hemen gözüme çarptı ve aldım tabi :-))

evremedusa said...

Kızlar 29'u ben de çok sevdim:) Alın aldırın:)))
@audrey @basak celik