Monday, May 1, 2017

Essence Eye&Face Palette Rise and Shine

Bu aralar ne çok Essence ürünü almışım:) Aslında bu paleti alalı baya oluyor ama sıra şimdi geldi. Özellikle soft pembeleri sevenlerin bayılacağını düşündüğüm pembe-şeftali tonlardan oluşan 4 adet far, 1 aydınlatıcı ve 1 allık içeren bu kompakt paleti çook beğenerek almıştım. Hadi beraber inceleyelim...

 Şık şeffaf plastik bir ambalajın içinde gayet iyi büyüklükte 4 far içeren bu paletin güzel yanı ise allık ve aydınlatıcıyı da beraberinde getirmesi böylece tam çantaya atmalık ya da seyahatlik bir ürün olmuş. Farların renkleri günlük makyajda herkesin tercih edebileceği bej,şeftali,kahve gibi temel renklerden oluşuyor. Aydınlatıcı çok hoş bir bej rengi iken allık açık şeftali tonlarda.
 Essence farlar her zaman beklediğim gibi çıkmıyor özellikle de dün yazdığım my must haves tekli refill farlarda olduğu gibi. Ancak bu paletin tüm farlarını çok beğendim. Sağ üstteki mat açık kahverengi biraz daha az pigmentli ancak çok ideal bir geçiş rengi. Diğer üçlü ise sedefli ve yapıları yumuşak, pigmentasyonları başarılı. Özellikle koyu kahverengi far çok iyi markalarınkine taş çıkarır cinsten.
 Aydınlatıcı marylou'yu hatırlatan ama daha az sarı alttonlu yani daha bej güzel bir aydınlatıcı. Gayet doğal bir aydınlık veriyor. Günlük makyajda gayet yeterli olacak bir ürün.
Allık ise çok hoş bir renkte olmasına rağmen bu renk siz ancak çok beyazsanız allık gibi duracaktır. Alternatif olarak bronz ciltte aydınlatıcı olarak da güzel duracağına inanıyorum:) Ancak allık olarak şimdilik benim elim gitmiyor.
 Farların swtachları üstte, allık ve aydınlatıcınınki ise altta mevcut.
Uygun fiyata gayet kullanışlı bir palet almış oluyorsunuz ki bence makyaja yeni başlayan ya da az makyaj yapanlar için çok para harcamadan temel renkleri bir araya getirmiş güzel bir palet olmuş. Tabii makyaj koleksiyonerleri için de denemeye değer eğlenceli bir ürün olmuş:)
Kısacası bu paleti genel olarak kullanışlı ve başarılı buldum. Şimdi radarımda Roses far paleti var:)

Sevgiler
ASUDE
@evremedusa

9 comments:

R's Rue said...

Love.

evintekkizimona said...

Çok kullanışlı bir palete benziyor

Makyaj Kelebegi said...

Güle güle kullan Asude'cim.Bu palete ara ara bakıyordum ama almak bu yazıyı okuduktan sonraya nasip olacak sanırım.Paletin far yapıları daha önce çıkan dörtlü All About Nudes farlar ile aynı sanırım.Bu yüzden kesinlikle alınabilir,seyahatlerde kurtarıcı olabilir :)

audrey said...

gidip gelip bakıyorum bu palete çok da beğeniyorum ama kullanamayacağım ki artık :-((( paletlerimi tasviye etmem gerekiyor..

Ice Goddhez Blog said...

Amazing colors on this palette my dear! Love the swatches you made.

♥ Chai Chen ♥ @chenmeicai
☆*。˚˚http://chenmeicai.blogspot.com˚˚。*☆

ⓛ ⓞ ⓥ ⓔ ✰Recent Posts✰
✨ [TRAVEL] The Beauty That Was Bolinao! Visit Pangasinan, Philippines!
✨ [FASHION] Trendy Summer Korean Swimwear Pieces from Korean Rose Shop
✨ [TRAVEL] 12 Beautiful Churches in Manila for Visita Iglesia & Translacion Holy Week Philippines 2017
✨ [FOOD] Ultimate Taste Test: Super Scoops Premium Vegan Ice Cream VLOG

mom jeans said...

Çok güzel beğendim

Unknown said...

Hello,
if you wanna play Game on Casino Online
Please Click Here

goldenslot mobile

จีคลับ

gclub

Thank you!!!

Anonymous said...

Peki fiyatı ne kadar?

мaᖱaмe кoкoş said...

Benımde ıyıkı aldım dedıklerım arasında, guzel gunlerde kullan.