Sunday, April 16, 2017

Rival De Young Göz Farları

Fazla göz farı diye birşey kesinlikle yoktur:) Bu sebeple gördüğüm her güzel farı alma yönündeki eğilimim devam ediyor. Rival de Young markasına ait bu yıldız desenli farları görünce itiraf etmeliyim ki görüntülerine uzun süre karşı koyamayacağımı biliyordum. O nedenle hemen sepete attım. 
Rival de Young Rossmannlarda satılan uygun fiyatlı bir Alman markası. Bu yıldızlı tekli farlar ise sanırım bu markadan aldığım ilk ürünler oldular. Hadi inceleyelim.... 

İlk farımız African Heat isimli markanın -glitzernd- olarak tanımladığı bir bitişe sahip. Diğer ikisinden farklı olarak sim parçacıkları da bulunduruyor ancak fotoğrafta da görülen üstteki gümüş simli tabaka aşağılarda devam etmiyor. Onun yerinde daha minik altın-gümüş simler daha homojen bir şekilde ürüne dağıtılmış. Farın rengi ise müthiş bir bakır-kahve. Aşağıda swatchını paylaştım.
Baz üzerinde kalıcılığı gayet başarılı. Tozutma problemi yok ancak rengini tam vermesi için birkaç kez üstünden geçmek gerekiyor.
İndirimde 5tl'ye aldığımı düşünürsek gayet makul! 
En beğenerek aldığım renk ise şüphesiz bu güzel pembe rengi olan Vintage Love. Bu ve paylaşacağım diğer farı marka yapı olarak -metallic- olarak adlandırmış. Sedefli bir bitişi var. Yine tozutma sıkıntısı çok yok ancak yine tam rengini vermesi için biraz uğraşmak gerekiyor. Göz kapağında ise çok güzel bir metalik toz pembesine dönüşüyor. 
Saturday night sanırım aralarında en beğendiğim far oldu. Aslında kahvetonlarında çok farım olduğundan alsam mı diye düşünmüştüm ama çoğu iyi marka farımdan çok daha iyi pigmentli, yumuşacık yapılı ve çok beğendiğim bir far oldu. Özellikle bu seriden tek far alacaksanız bunu tercih edebilirsiniz. 
Üstten alta doğru; Saturday night, Vintage Love ve African Heat.
Ben yine olsa yine alırdım çünkü fiyat/performans oranını başarılı buldum ve gerçekten süper bir desen ile albenisini katlamışlar ürünün (pazarlama başarılı:)). 
Uygun fiyatlı tekli far arayanlar baksın derim.

Sevgiler
ASUDE
@evremedusa

3 comments:

audrey said...

african heat bende de var ama şu an hemen diğerlerini de almak istiyorum hele o rose gold olan süper güle güle kullan..

Makyaj Kelebegi said...

Asude bu farlar hiç dikkatimi çekmemişti ama bu yazıdan sonra Vintage Rose rengine bakıyor olacağım mutlaka :)

Ice Goddhez Blog said...

Aside from the colors, I also like the style with the stars on it :)

♥ Chai Chen ♥ @chenmeicai
☆*。˚˚http://chenmeicai.blogspot.com˚˚。*☆

ⓛ ⓞ ⓥ ⓔ ✰Recent Posts✰
✨ [FASHION] Trendy Summer Korean Swimwear Pieces from Korean Rose Shop
✨ [TRAVEL] 12 Beautiful Churches in Manila for Visita Iglesia & Translacion Holy Week Philippines 2017
✨ [FOOD] Ultimate Taste Test: Super Scoops Premium Vegan Ice Cream VLOG
✨ [LIFESTYLE] Can You Ditch Shampoo? #TakeAShowerWithUs with Hairstory New Wash