Wednesday, April 26, 2017

Maybelline Brow Precise Kaş Maskarası

 Kaşlar söz konusu olduğunda denediğim ürünlerin sayısı bir hayli fazla. Böyle olunca yeni birşeyler çıktığında da ilgimi çekmeyi başarıyor. Kaşlarım ince ve kavisli olduğundan çok az makyaj yaptığımda bile kaşlarımı doldurmak iyi hissettiriyor. Maybelline Brow Precise kaş jeli de ülkemize geldiğinde hemen aldım. Hadi daha detaylı inceleyelim.

 8ml'lik mini bir ürün olsa da bereketli bir ürün ve sıkıca kapanan mekanizması sayesinde kolayca kurumuyor. Ambalajın üstünde "fiber filler" yazıyor yani lifleri olan doldurucu bir ürün olduğunu buradan anlıyorum. Bendeki rengi koyu kestane kaşlarıma en uygun olan Deep Brown rengi. 
 Fırçası damla şeklinde ve ortası boş. Tasarımı ilginç gözükse de cidden bu tasarım uygulama kolaylığı sağlıyor. İçerisindeki fiberler yani lifler kaşı olduğundan dolgun ve sanki orada kaş varmış gibi gösteriyor. Rengi bir kez sabitlendi mi kesinlikle akmıyor ya da yok olmuyor.
Kaşları çok güzel şekle sokup sabitliyor ve kaşların sağa sola yatmasını engelliyor. Tüm gün kalıcı olan ama çıkartmaya çalıştığınızda da kaş dökmeyen süper bir ürün. Bunu aldıktan sonra elimdeki diğer ürünlere elim gitmez oldu. Hem pratik hem kalıcı hem de doğal duran bir kaş ürünü bulmak kolay değil sonuçta:)
Benim şiddetle tavsiye ettiğim bu ürünü siz denediniz mi? Ya da favori kaş ürününüz hangisi?

Sevgiler
ASUDE
@evremedusa3 comments:

audrey said...

fırçası kaşıma büyük gelir diye almadım bunu.. şu anda NYX kullanıyorum gayet güzel ama Koton ve Essence'den de memnun kaldım..

Ice Goddhez Blog said...

When it comes to brows, I try to groom it too with similar products but not this one yet :) I think I need to try :)

♥ Chai Chen ♥ @chenmeicai
☆*。˚˚http://chenmeicai.blogspot.com˚˚。*☆

ⓛ ⓞ ⓥ ⓔ ✰Recent Posts✰
✨ [FASHION] Trendy Summer Korean Swimwear Pieces from Korean Rose Shop
✨ [TRAVEL] 12 Beautiful Churches in Manila for Visita Iglesia & Translacion Holy Week Philippines 2017
✨ [FOOD] Ultimate Taste Test: Super Scoops Premium Vegan Ice Cream VLOG
✨ [LIFESTYLE] Can You Ditch Shampoo? #TakeAShowerWithUs with Hairstory New Wash

mom jeans said...

Fırçası damla şeklinde olması hoşuma gitti