Saturday, March 18, 2017

Flormar Arty Pop Koleksiyonu

 Merhaba! Flormar hız kesmeden koleksiyon çıkarıyor ve ben de takipten vazgeçemiyorum tabii:) Koleksiyonu mağazada görür görmez şeftali rengi aydınlatıcısını aldım. Tam onu deneme aşamasındayken de bu paket geldi ve serideki ürün gruplarını yakından inceleme şansım oldu. Hadi beraber bir kez daha bu seriyi inceleyelim...

 Koleksiyonun bence en merak edilebilecek ürünü olan likit aydınlatıcılardan 2 tonu bende mevcut.
Nerede bulunur? www.flormar.com.tr
01 Star Glow: Beyaz renkli olanı. İnci beyazı renginde ışıl ışıl bir aydınlatıcı. Duruşunu ve yansımalarını çok sevdim! Bence bu sene Flormar'dan çıkan en başarılı ürünlerden birisi bu olmuş. Özellikle fondöten uygulamadığım günlerde aydınlatıcı bölgeme azıcık uyguluyorum ve daha sağlıklı bir görüntü elde ediyorum. Çok ağır uygulamazsam gözenek belirginleştirme gibi bir sıkıntı da görmüyorum.
02 Sunset Glow: Çok hoş şeftali rengi yansımasına vurulup aldığım bu aydınlatıcıyı allık olarak kullanma niyetindeydim. Birçok yöntem denedim ama yine de başarılı bir uygulama yolu bulamadım. Sevemedim kısacası...
Pore Minimizing Makeup Primer: Flormar'ın daha önceden çıkardığı gözenek bazına çok benzeyen (hatta belki aynı olan) bu ürün silikon dokusu sayesinde gözeneklerin görünümünü azaltıp makyaja pürüzsüz bir baz hazırlıyor. Diğerini de sevdiğim gibi bunu da başarılı buldum.
 Glowing BB Cream 03 Dark Medium: Rengi clime hiç uymadığı için denemedim bile ancak rengini görmeniz açısından swatch ekliyorum.
 Bu koleksiyonda iki yeni seri dudak ürünü var. İlki;
Flormar Creme Lip Gloss 02 Luscious Berry: Gerçekten de adı gibi meyveli hoş bir kokusu var. Belirgin kokusuna rağmen rahatsız edici değil ve zamanla geçiyor. Yapısı kremsi ve nemli ancak mat bitişli. Çok güzel bir mürdüm tonu. Tam sonbaharlık bir renkmiş mevsime çok uygun olmasa da kalıcılığını, duruşunu, nemli yapısını çok sevdim.

Flormar Creme Lipstick 05 Arty Bordeaux: Yine aynı meyveli kokuya sahip olan bu rujun bendeki rengi çok doğal bir koyu vişne çürüğü. Ruj formu bu tarz koyu renklerde uygulamayı zorlaştırıyor. Yani ya sürüp parmakla kenarları azıcık dağıtmak gerekiyor ya da kesin bir bitiş için fırça gerektiriyor ama renk, kıvam ve kalıcılığıyla yine benim beğenimi kazanmayı başardı!
 Flormar Creme Lipgloss 02
Flormar Creme Lipstick 05
 Flormar Perfect Match Eyeshadow Duo 06 Lilac§Violet: Far sevgimi bilirsiniz. Kutusunda rengine bayıldım. Sonra parmakla swatchlamaya çalışınca taş gibi yapısından dolayı "olamaaaaaz" dedim. Ancak üçüncü aşamada fırçayla göz kapağına uyguladığımda yine çok sevdim. Yani hislerim biraz karışık:) Sonuç olarak önemli olan göz üstünde rengini vermesi ve kalıcı olmasıysa bu far ikilisi sınıfı geçti! Altın-kahve bir ikilisi daha vardı ona da kesin bakacağım!
Flormar Arty Pop Ojeler 07 Hopscotch ve 05 Tic-Tac-Toe. Gülkurusu rengindeki 07 numaranın kremsiliği ve örtücülüğü süper! 05 numara ise çok güzel bir bebek mavisi ancak her açık renk gibi uygulaması biraz uğraştırıcı:)

Sonuç olarak ben genel anlamda bu koleksiyonu çok eğlenceli ve başarılı buldum! Şimdilik denediğim tüm ürünleri kısaca özetlemiş oldum. Sizin bu koleksiyonda bakmalısın dediğiniz ürünler hangileri?

Sevgiler
ASUDE
@evremedusa

4 comments:

Świat w kolorze blond said...

fantastic cosmetics:)
swiatwkolorzeblond.com

audrey said...

en çok aydınlatıcıyı ve lipglossu sevdim koleksiyonda .. güle güle kullan..

sadee said...

woww amazing finish!
check my latest post here!
Loreal kid shampoo!

Ice Goddhez Blog said...

I love pore-minimizing products! Nowadays, that's really what we want :)

♥ Chai Chen ♥ @chenmeicai
https://chenmeicai.blogspot.com
✰ New Posts ✰ ⓛ ⓞ ⓥ ⓔ
Experience Hogwarts Universe in this Harry Potter Themed Cafe
Visit Intramuros, Philippines | Travel VLOG
Makeup Transformation Cosplay VLOG: 1950s Barbie Doll Look