Monday, February 27, 2017

NYX Pore Filler Makyaj Bazı

 NYX birçok ürününü severek kullandığım bir marka. Bu makyaj bazını da mağazada görünce hemen alıp denemek istedim. Bakalım sevdim mi?

 20ml'lik minicik bir tüpte gelen ürün silikon içeriyor. Bu sayede çukurları ince çizgileri ve gözenekleri tıkayarak daha pürüzsüz bir baz oluşturmamıza yardımcı oluyor.

Ürün yukarıda da gördüğünüz üzere kremsi olmaktan ziyade parça parça çıkıyor. Her sıkışımda etrafa pufff diye dağılıyor ve bu durum hiç hoş değil. Neredeyse tüpün yarısını bitirdim ancak yapı sorunu değişmedi.

Uyguladıktan sonra ince çizgileri yok eden, gözenekleri hafifleten bir duruşu var. Fondötenin kalıcılığını arttırıyor ve en önemlisi daha pürüzsüz gözükmesini sağlıyor.
Benim bu bazı uygulamayı en sevdiğim yer aydınlatıcı uyguladığımız elmacık kemiklerinin üst bölgesi. Aydınlatıcıların hemen hepsi gözeneklerin görünümünü arttırdıklarından böyle bir baz sonrası aydınlatıcı uygularsanız çok daha güzel bir görüntü oluşuyor.
20ml'lik ürünün fiyatı 36.95tl. Uygun fiyatıyla işlevselliğiyle sevdiğim ama parça parça olmasından hoşlanmadığım bir ürün oldu.
Sizin favori bazınız hangisi?

Nerede bulunur?
https://www.nyxcosmetics.com.tr/yuz
NYX mağazaları
Seçili Boyner mağazaları

Sevgiler
ASUDE
@evremedusa

4 comments:

evintekkizimona said...

Keşke parça parça durması

Aslolan Güzellik said...

Bu aralar catrice bazını çok severek kullanıyorum. :)

audrey said...

bu bu angel veil en denemek istediğim bazlardan.. parça parça çıkması yapısının yoğunluğundan sanırım çünkü benefit porefessional'de böyle oluyor..

Ice Goddhez Blog said...

I like pore fillers but the one more effective for me is the one from Kiehl's. :)

I've been on blog hiatus for long, haha! But now I've redesigned my blog and trying to get back. Great to catch up with old blogger friends as well like you, my dear Evre! Keep it up! Hello also to Coco! You girls do a great job at keeping this blog up! Love it!

♥ Chai
http://chenmeicai.blogspot.com/2017/03/how-to-transform-to-1950s-barbie-doll.html