Tuesday, February 14, 2017

Models Own Barely There Palet

Models Own markasından aldığım ikinci ürün Barely There isimli natürel tonlardaki far paleti oldu. Bu paleti Boyner'den almıştım ama şu ara www.makyajsaati.com 'da %60 indirim varken incelemek isteyebilirsiniz. Mat ve ışıltılı renklerin kombinasyonundan oluşan bu paletin renkleri son derece kullanışlı.
 
İlk sıradaki Au Naturel mat fildişi bir renk ve baz olarak iyi iş görüyor. Bu paletteki diğer farlar gibi biraz tozutsa da pigmentasyonu başarılı.
Naked göz pınarı aydınlatmada başarılı bir simli bej iken en sevdiğim renk olan Birthday Suit tüm göz kapağıma uyguladığım müthiş bir ışıltılı bebek pembesi.
Buff ve Stark mat yapıda ve katlantı bölgesini gölgelemek için başarılı bulduğum kahve tonlarındaki iki far. 
Alt sıra Nude isimli şeftali rengi mat far ile başlıyor. Sanırım en az sevdiğim renk ve yapı bu farda. Alt sıradaki diğer renkler sırasıyla Exposed, Secret, Bare Skin ve Unrobed. Alt sırayı gerçekten çok sevdim. Bare Skin biraz pigmentsiz olsa da özellikle Secret ve Exposed'a bayıldım.

Eğer natürel tonlarda bir palet arıyorsanız ve ışıltı sevenlerdenseniz bu paleti indirimdeyken değerlendirmenizi tavsiye ederim. Ben çok sevdim!

ASUDE
@evremedusa

1 comment:

audrey said...

alt sıradaki renkler muhteşem bence :-))