Wednesday, November 9, 2016

Kozmetik Alışverişi

 Ürün yorumlarının arasına arasıra değişiklik yapıp alışveriş yazısı koymak istiyorum. Açıkçası ufak tefek dünya kadar şey alınıyor sonra da çoğu buraya gelmeden kalıyor. Yakın zamanda aldıklarımı yukarıda görüyorsunuz. Rossmann ve Watsons ziyaretlerimden aldığım ürünleri kısaca yazayım...
Superdrug Lash Double Volume takma kirpik: Watsons'lardaki bu kirpik markasını çok seviyorum. Uygun fiyatlı ve çok çeşitli kirpikleri bulabiliyorum. En son 10tl'ye fiyatı düşünce birkaç farklı formunu aldım, sürekli kullandığım ve başarılı bulduğum bir marka.

Kiss i-Envy takma kirpik: Bunu da Watsons'dan almıştım. Yine bir indirim döneminde yakaladım. Normalde 30küsür tl fiyatı var ki bence o kadar etmez ama indirimliyken alınabilecek güzel bir marka.

Essence easy glide&waterproof eyeliner: Essence ne zaman yeni bir ürün çıkarsa mutlaka alıyorum. Bej rengi müthiş, siyahı ise simli olmasaymış daha iyi olurmuş. Çok fazla kullanmadığım için kesin yorumlar yapamam ama çok yumuşak ve pigmentli ayrıca kalıcılığını da beğendim. Fiyatı ise gayet uygun 8-9tl gibi birşeydi.

Essence Stay 16-h concealer: Bende 001 numarası olan bu kapatıcıyı acil kapatıcı aradığım bir gün aldım. O gün işimi kurtardı ancak uzun süre kullanmadığımdan performansını tam analayamadım.

Essence get big lashes rimel: Bunu da kimde gördüğümü hatırlamadan sepete atmıştım. İki kez denedim ve her ikisinde de kirpik diplerime bulaştı, göz kapağıma bulaştı. Sevmedim sevemedim.

Catrice pure shine lip balm: Kış aylarında dudak kuruluğundan hoşlanmıyorum. Mat ruj trendine bayılsam da günlük kullanılabilecek çok hoş bir pembe kalem ruj. Dudakları nemli, bakımlı ve dolgun gösteriyor. Bayılarak kullanıyorum.
Siz en son kozmetik alışverişinizde ne aldınız?
Memnun kaldınız mı?

Sevgiler
ASUDE
@evremedusa

7 comments:

audrey said...

simli eyeliner deyince hemen bir durdum çok severim adı nedir bakayım ona hemen.. güle güle kullan...

Little_Jay said...

the lashes look amazing!

Unknown said...

nice products

lu | Coco&Louis

Güzellik said...

Tatlım essence get big lashes rimel bende aldım aldığıma bin pişman oldum. Catrice pure shine lip balm kış aylarında favorimdir.

Unknown said...

I love some of those products!!

Please visit my Blog!

http://www.alessabernal.com/

Alessa Bernal.

Anonymous said...

güzel bir blog :) bende beklerimm sevgiler

Makyaj Kelebegi said...

Aldıklarının hepsini güzel günlerde kullan.Açıkçası Superdrug kirpikler hiç dikkatimi çekmemişti.Bu yazıdan sonra takibindeyim :)