Saturday, October 8, 2016

Wet N Wild Nutty ve Kitten göz farları

Merhaba, farlara olan merakımı biliyorsunuz. Tekli, küçük palet, büyük palet, natürel, rengarenk ne varsa topluyorum. Wet n Wild tekli farlardan da bu ikisini çok beğenip almıştım. Sık kullanmasam da elimin altındaki ürünlerin arasındalar o yüzden sizinle de bu iki güzel farı paylaşmak istedim.
Hi everyone! I really love eyeshadows so much! Mono-duo-mini palettes or larger ones, natural tones or rainbow colored ones, I love them all. So here are my beloved Wet n Wild mono eyeshadows Nutty and Kitten. Nutty is a great brown with duo chrome shine and Kitten is a vibrant lilac with gorgeous golden sheen. Both are very pigmented and long-lasting when used over eyeshadow primer.
I really love Wet n Wild eyeshadows, what's your favorite WnW eyeshadow?
Minicik plastik kutudaki farlar hem miktar olarak idealler hem de çok yer kaplamıyorlar.
Nutty duo-chrome yani yanar dönerli çok güzel bir kahve. Tüm göz kapağında ve dağıtılarak çok güzel bir ton elde edilebiliyor. Far bazı üzerinde kalıcılığı da başarılı.
Kitten ise çok hoş bir lila. Lila far bulmak zordur ve içerisindeki altın ışıltıyla bu far gerçekten başarılı bir far. Pigmentasyonu da kalıcılığı da çok güzel ancak biraz tozutma sıkıntısı var.
Göz kapağında Nutty, alt kirpik dibinde Kitten var.

Sevgiler
ASUDE
@evremedusa

3 comments:

Unknown said...

cool!

www.bstylevoyage.blogspot.com

Little_Jay said...

i have one eyeshadow shade from wet n wild! its a nice white shade!
perfect for highlighting!


little-jay999.blogspot.com

audrey said...

Nutty Harika bir renk bence