Monday, October 10, 2016

Maybelline ColorSensational 930 Nude Embrace (matte)

Maybelline ColorSensational ruj serisi bana göre fiyatına göre piyasadaki en yüksek performanslı rujları bünyesinde barındırıyor. Normal seriden birçok favori rujum var. Geçen sene ColorSensational serisine bir de mat bitişli renkler eklendi. Bugün blog konuğumuz da mat seriden Nude Embrace isimli ruj.
Hi everyone! I really love Maybelline ColorSensational lipsticks so much. I have so many favorites from normal ColorSensationals but today I'll be sharing my experiences with a matte ColorSensational lipstick called Nude Embrace. It's a brownish pale nude. The finish is matte but not drying kind of matte. It is more on the creamy side of matte's. The color is so pale that it tends to show all impurities on the lips and may look patchy unless you use lip scrub before application. It lasts long but if you eat-drink it'll fade away. Overall, I liked the product itself but it really didn't compliment my skin tone.
 Mat serinin ambalajı diğerlerinden farklı olarak mat plastikten yapılmış. Ruj yapı olarak mat olarak tanımlansa da kurutucu matlardan değil, daha çok kremsi matlardan diyebilirim. 
Renk olarak çok soluk bir kahverengi. İçerisinde hafif somon rengi de barındırıyor. Aslında renk olarak çok güzel olsa da her cilt tonuna yakışacak bir ürün değil. Mesela bende baya solgun durdu. 
Dudaktaki çizgilerde kendini belli etme eğiliminde olduğundan kullanmadan önce dudak peelingi yapmak ve bolca nemlendirmek gerekli. 

Kalıcılığı bir ruja göre gayet iyi. Yeme-içme sonrası tazelemek mutlaka gerekiyor.
 Koyu göz makyajları ve yoğun eyeliner uygulamalarıyla yakışacak güzel bir ruj olduğunu düşündüğüm Nude Embrace'i seviyorum ancak almadan önce dudağınızda denemenizi öneririm çünkü çok soluk gözükebilirsiniz.

Sevgiler
ASUDE
@evremedusa


3 comments:

Unknown said...

I love the color!

lu | coco & louis

audrey said...

rujun rengi senin cilt tonuna çok güzel uymuş güle güle kullan :-))

wishingbeauty blog said...

Color Sensational'ın mat olmayan renklerini çok severek kullanıyorum.Nude Embrace'i standtta gördüm ama denedim,bende çok soluk duracağını düşündüm.Bu tondan biraz daha koyu mat şeftali tonlar var mı acaba,onlara da bakmak lazım:)