Friday, September 30, 2016

Makeup Geek Vegas Lights Palet

Merhaba, Makeup Geek markası ABD'de çok ünlü bir marka. Özellikle de farları çok beğeniliyor. Tabii yurtdışı kozmetik yasağı da olunca bu ürünlere erişmek çok zor. Ancak geçtiğimiz yaz bir instagram arkadaşımın blog satışından bu paleti kaptım. Aslında bu palet 2014 senesinde çıkmış yani 2 yıl önce. Ancak hem palet tertemizdi, hem de toz ürünlerde çok fazla kullanım sürelerini dikkate almıyorum. Bu paleti paylaşmamın sebebi ise tüm farların tekli halde hala satılıyor olması. Hadi daha detaylı inceleyelim.
 
Karton miknatıslı bir ambalajda gelen far paleti klasik balm paletlerine benziyor. Kapağında aynası da mevcut. 
Las Vegas'ın ışıklı sokaklarından esinlenerek sıcak turuncu, kırmızı, kahve hafif çölü anımsatan renkler bir araya getirilmiş. 
Üst sırada SinCity ve Roulette favori farlarım oldular. Mikro ışıltılı bol pigmentli ve nadir bulunan renkler. Sin City çok güzel bir pembemsi turuncu iken Roulette bordoya çalan canlı bir renk.
Alt sırada ise Mirage çoğu mat bej fara göre yoğun pigmentli, yumuşak ve örtücü. Desert sand sıcak tonlardaki makyajlar için katlantı bölgesine sürülebilecek ideal mat farlardan. Bu paletteki en başarısız bulduğum renk ise Bada Bing rengi oldu. Zaten makro ışıltılı koyu renkleri sevmem, dağıtılabilirliği zorlaştırdığına inanıyorum. 
Aşağıda farların swatchlarını ekliyorum. Tekli MakeupGeek farlara bakarsanız Sin City ve Roulette'yi tavsiye ederim. 
Sevgiler
ASUDE
@evremedusa

3 comments:

the creation of beauty is art. said...

This palette looks so pretty! Roulette is a stunning shade. And these look super pigmented as well :)
the-creationofbeauty.blogspot.com

Unknown said...

nice products!

lu | coco & louis

Little_Jay said...

i think the shades look so pigmented and they are really beautiful :)


little-jay999.blogspot.com