Friday, September 16, 2016

GoldenRose Ice Chic Ojeler, Oje tutucu ve Lip Barrier

Merhaba, GoldenRose son çıkan ürünlerinin olduğu güzel bir paket göndermişti. Ben de seve seve hepsini denedim ve şimdi de deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Önceki gün Contour Powder Kit ve Trio Eyeshadow paleti yorumlamıştım. Bugün ise sıra ojelerde ve lip barrier isimli üründe, hadi inceleyelim.
 
GoldenRose Lip barrier yenilikçi bir ürün ilk gördüğümde anlam verememiştim şeffaf bir kalem, dudak kalemi desen değil lip balm desen değil derken anladım ki ürünün amacı rujun ya da likit ürünün dudak kenarında çizgilere bulaşmasını engellemekmiş. Açıkçası koyu ruj sürekli süren biri olmadığım için bu tarz ürünlere çok ihtiyaç duymuyorum ancak hem işe yaraması açısından hem de mantık olarak güzel bir ürün olduğunu düşünüyorum.
Diğer bir yenilikçi ürün ise silikon oje tutucu. Bu ürünü de ilk gördüğümde ne olduğunu anlayamamıştım:))) Sonra instagram'da uyaranlar oldu ve bunun aslında oje tutucu olduğunu öğrenmiş oldum. Açıkçası genelde masada oje sürdüğüm için bu tarz bir ürüne de ihtyiaç hiç duymamıştım. Ama dışarıda oje sürmek için gayet pratik ve ideal bir aparat. 
Ice Chic ojelerin yapıları ve renklerini ise çok seviyorum. Tek katta bile pigmentini veren, kalıcılığı iyi ve hızlı kuruyan güzel bir seri. Hem de renk seçeneği çok fazla.  


GoldenRose ürünlerini online incelemek ve satın almak için GoldenRose Store'a uğrayabilirsiniz.

Sevgiler
ASUDE
@evremedusa

3 comments:

the creation of beauty is art. said...

Love those nail polish shades!
the-creationofbeauty.blogspot.com

sevda s. said...

Ice Chick serisi çok güzel, güle güle kullan hepsini :)

Little_Jay said...

the shades are so good!


little-jay999.blogspot.co.uk