Thursday, September 15, 2016

GoldenRose Contour Kit ve Trio Eyeshadow Palet

GoldenRose yeni ürünlerinden oluşan bir paket göndermişti. Bugün o paketin içinden çıkan iki yeni ürün ile ilgili izlenimlerimi paylaşmak istiyorum. İlki Contour Powder Kit isimli kontür pudra paleti, diğeri ise Trio Eyeshadow göz farı.

Kontür paleti 3 renk pudradan oluşan kontür yapmak için gerekli ürünleri bünyesinde barındıran bir palet.
Kontür için olan pudrası beyaz tenlilere koyu gelecektir. Bronzer olarak koyulan pudra ise Benefit Hoola'ya çok benziyor ve benim kontür rengim bu renk ile tam uyuyor. 3 adım olarak geçen Highlight pudrası ise transparan bir pudra. Bence highlight yani aydınlatıcı özelliği pek yok. Ben bu pudrayı çoğunlukla göz altı kapatıcımı sabitlemede kullanıyorum  ve o görevi başarıyla yerine getiriyor.
Pudraların yapıları ne çok yumuşak ne de aşırı sert tam kıvamında. Pigmentasyonları da orta kıvamda, zaten kontür ürünleri aşırı pigmentli olursa uygulaması zorlaşıyor o yüzden o özelliği de bence güzel. Sabitleme pudrası olarak kullandığım pudranın daha yumuşak olmasını tercih ederdim. Onun dışında beğendiğim bir ürün oldu. Uygun fiyatlı kontür ürünü arayanlar bakabilir çünkü mat ve güzel dağılan, kalıcı ürün bulmak çok kolay değil.
Fiyatı 30tl (3pudra için çok çok uygun).

Golden Rose Trio Eyeshadow göz farının ambalajı bariz bir şekilde diğer ürünlerden kendisini ayırıyor. Çok sağlam şık metalik bir kutunun içinde aynalı ve çiçek baskılı bir far görüyorsunuz. High end markaların farları ile aynı ambalaja sahip olan bu farın fiyatı da 69tl ve gayet yüksek. 
Farların yapısı yumuşacık ve pigmentli. Açıkçası bu yumuşaklık ve üstünün desenli olması tozutma problemini beraberinde getiriyor. Eğer parmaklarınızla uygularsanız çok güzel ve yoğun bir pigmentasyon elde ediyorsunuz.
Renkler çok kullanışlı ve güzel. Kalıcılık çok iyi. Fiyatını hak eden bir palet olduğunu düşünüyorum. İndirim döneminde denk gelirseniz bakabilirsiniz.
Yeni ürünlerin diğer kısmını yarın bloğa ekleyeceğim. 

Sizin en sevdiğiniz GoldenRose ürünü nedir? 
Sevgiler
ASUDE
@evremedusa


1 comment:

Balbocegi ile Kozmetik said...

farların rengi şahane olsa da fiyatı düşündürüyor valla:)