Monday, June 13, 2016

The Balm Mary ve Cindy -Lou Manizer Aydınlatıcılar

The Balm sanırım ülkemizde bulunmasına en sevindiğim yabancı drugstore markası. Gratis'lere ilk geldiği günden beri indirimli-indirimsiz bir çok ürününü aldım ve çoğuna da bayıldım. Özellikle indirim dönemlerinde fiyat/performans oranı okadar iyi oluyor ki insan bakmadan geçemiyor. 
Markanın en ünlü ürünlerinden olan Mary-Lou manizer aydınlatıcı pudrasına yeni gelen kız kardeş Cindy-Lou manizer ile beraber bir değerlendirme yapalım...

The Balm Mary-Lou manizer aydınlatıcı: The Balm'ın çoğu ambalajı gibi şık ve esprili olmasına artı olarak bu pudraların kutuları aynı zamanda gayet sağlam. İçerisinde ayna olması da fonksiyonel bir detay. Ürün yumuşak ve fırçaya hemen pigmentini veriyor. Tozutma sıkıntısı yok denecek kadar az. İnci ışıltılı bu bej aydınlatıcı çok beyaz tenliler dışındaki çoğu tende bence müthiş duruyor. Kalıcılığı da gayet başarılı. Çoğu aydınlatıcı gibi ciltteki kusurları belli etme eğiliminde olduğundan altına iyi bir kapatıcı uygulamakta fayda var. 
Ürün yumuşak yapıda olduğundan birkaç darbe sonucu bir kısım ürünü kırmış bulundum ancak aşırı kırılgan bir ürün de değil. Benimle onlarca kez seyahate çıkmasına rağmen hala sapasağlam ve o kadar da bereketli ki bitirmek neredeyse hayal benim için. 
Cindy-Lou Manizer aydınlatıcı: Mary-lou'nun kardeşi Cindy'de aydınlatıcı olarak piyasaya çıkmasına rağmen sanırım bu ürün Türkiye'deki çoğu kadın için aydınlatıcı değil allık kıvamında. Rengi çok hoş bir şeftali pembesi ve oldukça ışıltılı bir yapıda. Benim tenim için tek başına allık olarak çok sönük kalıyor ancak mat allıklarımın üstünde çok hoş duruyor. Bembeyazsanız seveceğiniz bir allık olabilir. 
Ben hoş olmasına rağmen çok gerekli görmüyorum açıkçası. Tamamen zevk meselesi tabii ki.
Yukarıda Mary-lou manizer
Altta Cindy-lou manizer

The balm'ın en başarılı ürünü bence mary-lou ve herkese önerdiğim bir ürün. Diğeri ise benim için çok gerekli ve kullanışlı bir ürün olmadı. Gelin görün ki balm ne zaman yeni bir ürün satışa sunsa ilk indirimde almaya devam ediyorum:) Bu da demek oluyor ki daha çok fazla balm ürünü yazısı gelecek. 
Sizin en sevdiğiniz The Balm ürününüz hangisi? Yeni çıkacak The Balm Beach allık hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben almam gibi düşünüyorum ama yine de gelmeden büyük konuşmayayım:)
Şimdi resime tekrar bakıyorum daaaa belki de alırım:)))
Sevgiler
ASUDE
@evremedusa


5 comments:

Unknown said...

Mary Lou' nun minik olanını bile bitiremedim bu boyunu bitirmek torunlarıma nasip olur anca :D

Amina said...

I love the Balm. But I've never tried anything by that brand but I want it.

Charming Coco

Mervenin evinden said...

Mary-lou manizer severek kullanıyorumm😍

M&M FASHION BITES said...

Nice colors :)
BLOG M&MFASHIONBITES : http://mmfashionbites.blogspot.gr/
Maria V.

evremedusa said...

Ceyda'cım gerçekten de ürünlerin boyları küçülse süper olur hele ki bizim gibi çok ürüne sahip olanlar mini boylarından alsak ve israf olmasa ne hoş olurdu.

Amy you should try their eyeshadow palettes and matte liquid lippies for sure:)

Merve marylou candır:)

Thanks Maria