Monday, May 23, 2016

NYX matte liquid liner

NYX markasının Türkiye macerası nihai sona ulaşmış gibi gözüküyor. Daha önceleri Douglas'larda satılan NYX şimdi kendi distribitör firması ile bazı Boynerlerde satılıyor ve yakında da kendi mağazalarında satılmaya başlayacak. NYX ekibi çok özenle hazırlanmış bir paketle kendilerini tanıttılar. Ben de bu paketten çıkan ürünlerin detaylı yazılarını paylaşacağım. İlk konuğum NYX Matte Liquid Liner.

İnce, siyah ve şık görünümlü bir paketlemeye sahip olan ürünü tabii ki bir eyeliner canavarı olarak hemen teste tabii tuttum. Öncelikle şimdiye kadar sevdiğim eyelinerların keçe uçlu olduğunu söylemeliyim. O yüzden fırçasını ilk gördüğümde umutsuzluğa kapılmıştım. Böyle ince kıllı fırçalarla genelde anlaşamam.
Ancak kullanır kullanmaz fikrim değişti. Öncelikle fırçaya ne kadar çok ürün gelirse gelsin bastırmadan hafifçe uyguladığınızda incecik ve net bir çizgi çekebiliyorsunuz.
Benim kirpiklerim çok seyrek olduğundan rimel uyguladığımda göz kapağıma da bulaşır. Bu yüzden eyelinerları hem gözümü belirginleştirmek hem de o bulaşmış görüntüyü engellemek için kullanırım. Ancak her gün belirgin bir eyeliner çekmek istemiyordum. Bu ürün sayesinde kirpik diplerime çok çok ince ama belirgin siyah eyeliner çekme sorunsalını aşmış oldum. 
Kalıcılığı, mat ve simsiyah olması da uzun süre kullanımını zevkli hale getirdi.
Kısacası bu eyeliner'ı çok sevdim ve benim gibi ince eyeliner çekmek isteyenlere tavsiye ederim:) 
Sevgiler
ASUDE
@evremedusa