Monday, May 2, 2016

La Rose des Sables Vücut Bakım Ürünleri

Vücudumuzun tüm yükünü taşıyan bacaklarımızı ve ayaklarımızı çoğunlukla bakım sıralamasında en sona atmaya meyilliyiz. Mesela ben bacak bakımını ancak yaz kapıya dayanınca yapmaya çalışanlardanım. İşte böyle bir sezonun başlangıcında işinize yarayabileceğini düşündüğüm bir marka ile sizi tanıştırmak istiyorum: La rose des sables.


Benim merakla denediğim ilk ürün selülit kremi olarak adlandırabileceğimiz "inceltici konsantre". Biliyorsunuz ki selülit bakımının en önemli unsurları diyet, masaj ve kremleme. Açıkçası bu üçlü bir arada olmazsa hiçbir ürün tek başına mucize olamaz. Ancak yaklaşık 1 aylık kullanımım sonucu ürünün etkilerinden kısaca söz etmek istiyorum:
# Ambalajı sağlam ve kaliteli, pompalı başlığı hijyenik kullanımı garantiliyor.
# Hafif bitkisel bir kokusu var ki ben kokusunu çok sevdim.
# İçeriğinde kafein ve bitki özleri var hassas cildimde allerji yapmadı.
# Düzenli kullanım sonucu cildimin üst tabakasındaki çukurcukların azaldığını ve özellikle derimin elastikiyetinin arttığını gözlemledim yani işe yarayan bir ürün.
# Uygulama sonrası cildim ürünü hızla emdi ve yapışkan/yağlı his bırakmadı. Yanma-batma yapmadı.
# Tek olumsuz yanı bence fiyatı. 150ml ürün 160tl. 
Ürünü incelemek için tık tık! 
 Yorgun bacaklar için üretilmiş "Arındırıcı ve Ferahlatıcı Jel" markanın en yenilikçi bulduğum ürünü oldu. Etkilerine gelirsek;
# Akışkan ve jel yapıdaki formu ile ciltte hemen emiliyor ve emildikten sonra hafif bir ferahlık ve rahatlama hissi yaratıyor.
# Kokusu hafif ve canlandırıcı.
# İçeriği bitkisel
# Yine eksisi fiyatı: 150ml ürün 125tl
# Açıkçası en muadilsiz ve şımartıcı ürün olarak gördüğüm bu jelin fiyatı biraz daha uygun olabilse düşünmeden deneyin derdim:)
Ürünü incelemek için tık tık! 
Gül Özlü Cilt yağı benim uzun süredir vücut bakımına eklemek istediğim bir basamağı bana hatırlattı. Hem saç hem vücut için önerilen bu kuru yağ cildim tarafından markanın tüm diğer ürünleri gibi iyi tolere edildi. Emilmesi, nem vermesi ve hatta ışıltı katmasını sevdim. Gereksiz kimyasallarla şişirilmemiş formülüne bayıldım. Fiyatı ise 100ml 125tl. Kaliteli bir kuru yağ için fiyatın makul olduğunu düşünüyorum. İncelemek isterseniz tık tık!

Özetle;
Markanın denediğim tüm ürünlerini çok sevdim. Açıkçası buram buram kimyasal kokmayan, cildimle iyi anlaşan ve vücut bakımını hakkıyla yapan bir marka bulduğum için mutluyum. Ancak böyle butik ve güzel markalar ne yazıkki fiyat açısından dünya devleri ile rekabet edemiyorlar. Ambalaj kalitesi ve ürün içeriğine emek ve yatırım yapıldığından bütçeleri de biraz yüksek oluyor. Her bütçeye hitap etmese de temiz içerikli olsun 2 ürünüm olsun derseniz incelemenizi önereceğim bir marka La Rose des Sables.

Sevgiler
ASUDE
@evremedusa : instagram, snapchat, twitter, youtube

1 comment:

Unknown said...

Ürünlerin içeriğinden çok ismi hoşuma gitti :) güle güle kullan canım ^^