Sunday, April 10, 2016

H&M Beauty

H&M geçen sene kozmetik bölümünü yenilemişti. Yeni ürünler hem ambalaj hem de içerik olarak eski seriden farklı. İzmir Mavibahçe AVM'ye H&M açılmasıyla evime ve işime çok yakın olduğu için bolca inceleme fırsatı bulacağım markalar arasına girdi. Bugün bahsetmek istediğim ürünleri ise mini kabuki fırça, Au Naturel Lip definer dudak kalemi ve kirpik kıvırıcısı.

H&M kabuki fırça
Makyaj çantasına fırça sığdırma sorununu çözen bu minik fırçanın küçük gözüktüğüne bakmayın. Kapladığı alan o kadar geniş ki allık sürmek için biraz fazla bile büyük. Yani isterseniz allık için isterseniz de pudra için kullanabileceğiniz H&M kabuki fırça yumuşacık kılları ve tasarımıyla gönlümü çalmayı başardı. Fiyatı ise 10tl gibi çok uygun bir rakam olan bu fırça makyaj çantamın vazgeçilmezi oldu.
H&M Au Naturel Lip Definer
Makyaj koleksiyonundaki onlarca ürünün arasında ilk dikkatimi çeken ürün dudak kalemleri oldu. Elimize swatchlamak için sürdüğümüz kalem öyle çok sabitlendi ki Fulya ile kendimize bir tane de olsa almadan geçemedik. Au Naturel rengi kahve alttonlu açık bir nude renk. İçerisinde bir miktar somonluk da barındırıyor. Makyaj çıkarıcıyla silmediğiniz takdirde hiçbir yere oynamıyor yani kalıcılığı çok çok iyi. Ancak dudakları kuruttuğu için bir süre sonra dudağınızdaki çizgileri aşırı belli ediyor. Buna çözüm olarak üstünden renksiz bir lip balm ile geçmek! Lip balm sürsem bile kalıcılığı azalmıyor:) 16tl'lik fiyatını çok çok hak eden bir ürün bence.
H&M Au Naturel Lip Definer
H&M kozmetik reyonundan aldığım son ürün ise Fulya'nın tavsiyesi üzerine kirpik kıvırıcı oldu. Henüz deneyimleme şansım olmadı ama umarım düz kirpiklerimle anlaşır:) 
Sizin H&M kozmetik reyonunda en sevdiğiniz ya da merak ettiğiniz ürünler neler?

Sevgiler
ASUDE
@evremedusa(instagram, snapchat, twitter)


5 comments:

Unknown said...

gorgeous color!

www.bstylevoyage.blogspot.com

Świat w kolorze blond said...

interesting post:) great cosmetics:)
swiatwkolorzeblond.com

ChocolateFashionCoffee said...

love the lip pencil!


Saci
New VLOG from Istanbul is up!

charmeuse said...

great ;)
www.charmeuse.pl

мaᖱaмe кoкoş said...

Renk cok güzelmiş gule gule suruştür :-*