Wednesday, March 23, 2016

Real Techniques Deep Cleansing Gel

Makyaj yapmayı sevenlerin cilt temizliği dışında dikkat etmesi gereken en önemli konunun fırça temizliği olduğunu düşünüyorum. Özellikle sivilcelenmeye yatkın ciltler kirli fırçayla ürün uygulaması yaptıklarında ciltteki mikrobu ürüne, sonra da  üründen tekrar cilde bulaştırarak bir kısır döngü oluşturmuş oluyorlar. Cilt makyajı için kullanılan fırçalar mümkünse her kullanımdan sonra temizlenmeli. Peki bu iş için Real Techniques fırça temizleyici ne kadar uygun?
Real Techniques Deep Cleansing Gel 
 Çok sayıda fırçam olduğu için kirlenenleri biriktirip haftanın sonunda yıkamayı tercih ediyorum. Önceleri bu iş için normal saç şampuanı kullanıyordum. Mersin seyahatimde temizleyicimi unutunca Gratis'ten bunu aldım. 
# Ürün 150 ml, kapağı gayet hijyenik ve şişeyi sıktığınızda her seferinde eşit ürün avcunuza dökülüyor. 
# Şeffaf olan ürünün çok hoş bir kokusu var.
# Avcunuza aldığınız bir pompa ürünle bir fırça ancak yıkanabiliyor. Fazla köpürmediği için 2-3 fırçayı yıkamaya tek pompa yetmiyor. 
# Fırçaları çok güzel temizliyor.
# Kuruduktan sonra fırçalar yumuşacık oluyor. Özellikle şampuan ile yıkadığımda keçeleşen 187 numaralı fırçam bu ürünle yıkanınca yumuşacık oluyor. Ama bu ürün pahalı olduğundan göz fırçalarımı bununla yıkamıyorum çünkü indirimsiz 36tl gibi bir fiyatı var ve hızla tükeniyor. 
Özel fırçalarınız için özel bir bakım isterseniz ve derinlemesine temizlik istiyorsanız seveceğiniz bir ürün olacaktır.  
Ürünü Gratis ve Watsons mağazalarında bulabilirsiniz.
Sevgiler
ASUDE
@evremedusa

2 comments:

BalınKokusu said...

bende uzun zamandır gorup merak edıyordum :) tesekkurler :)

the creation of beauty is art. said...

I really want to try this! I love the Real Techniques brushes.
the-creationofbeauty.blogspot.com