Wednesday, December 30, 2015

New year wishes


Merhaba:) 2015'in son blog yazısından sesleniyorum size:) Yeni yıl heyecanı her yerde, ama ben  nedense bu yıl bu heyecana kendimi çok kaptıramadım:) Ruhumu kaptırdım kesinlikle, heyecanlıyım yepyeni bir yıl, yeni başlangıçlar... Ama bedenim değil:) Hayatımın öyle yoğun bir dönemine girdim ki sanırım, bir süre hep sadelikten yana olacağım:) İşe giderken de, günü kurtaran parçalar vazgeçilmezim. Yılın son yazısı da, tam benim bu ara hissetiklerimi yansıtan stilde....
Yepyeni başlangıçlar yapmak istiyorsanız, yeni yıl tam zamanı:) Bu sene ben yeni başlangıçlar yapmaktansa,  başladıklarımı tamamlamayı, ilerletmek istediklerimi çok daha iyi yerlere taşımayı diliyorum. Sağlık diliyorum hepimize, evlerimizde huzur, sevgi ve aşk.... Gülümsemeyi daha çok yakıştırmasını istiyorum insanların kendilerine, kalplerinde hissetikleri sevgiyi çekinmeden paylaşmalarını... Gelecek yıl biterken de size buradan yazmayı diliyorum. İnsanın kalbini açması, içinden geçenleri paylaşması ne kadar güzelse, karşılığında aldığı geri dönüşler daha da güzel:) aslında yapılanları anlamlandıran onlar:) Hayatımda iyi ki blogda yazmaya başlamışım dememi sağladığınız için teşekkürler! Mutluluk bizlerle olsun! Sizi seviyorum, harika 2016'lar!
Spor ayakkabı/Sneakers: Deichmann AW 15' burada-here
Kaban/Coat: Shein burada-here
Tshirt: Mango SS 15' benzeri-similar
Jeans: Zara AW 14' benzeri-similar
Çanta/Bag: Furla burada-here

Sevgiler, Cocobolinho

7 comments:

the creation of beauty is art. said...

This is a gorgeous outfit! That coat is super cute.
the-creationofbeauty.blogspot.com

StyleOnTheSide said...

Beautiful outfit! All the very best to you in 2016!
xo
styleontheside.com

Modacı said...

Gercekten guzel bir moda sitesi www.modaizle.com

Unknown said...

Love the look ! ;)

Blogger Ajans said...

Takipçileriniz için çok yararlı bilgiler... Değerli paylaşımlarınızı yakından takip ediyoruz. İçtenliklerimizle / www.BloggerAjans.com

Erkin said...

İnsanın içini ısıtıyor dilekleriniz. Başladıklarımı bitirmek ve kendimi daha ileriye taşımak benim de kendi "new year's resolution"ımdı :) Umarım sizin de dilekleriniz gerçekleşir.

Unknown said...

Merhabalar.
Milano'da Fashion Management bölümü okuyorum ve şuanki projem moda bloggerlarıyla ilgili. Bu yüzden sizden rica etsem 3 soruluk kısa anketimi doldurur musunuz? :)

https://www.surveymonkey.com/r/FSZXZ2M