Sunday, November 1, 2015

Golden Rose Matte Lipstick Crayon Swatches&Review

Geçtiğimiz haftalarda denemeye başladığım Golden Rose markasının yeni ürünlerinden olan Matte Lipstick Crayon'lardan konuşalım mı? Kalem şeklinde ve mat yapıda olan bu rujlardan 3 rengi denedim. Kalem şeklinde ruj fikrini çok sevdim. Taşıması, uygulaması kolay. Kapağı açılır mı, etrafa bulaşır mı derdi olmuyor. Koyu renkleri uygularken dudak kenarını fırça ile düzeltmek şart çünkü kalem ile keskin bir çizgi çizilemiyor.

Asansörlü olmadıklarından, jumbo kalem açacağı kullanarak açmanız gerekiyor. Ancak yapıları kremsi olmalarına rağmen çok yumuşak olmadıklarından hızla küçülmüyorlar yani bereketli bir ürün. Renkleri gayet yoğun ve kalıcılıkları çok iyi. Yiyip içince silinseler bile dudakta renkleri kalıyor. Mat yapıda olmalarına rağmen dudağı kurutmuyorlar ancak, kremsi rujlar gibi nem de vermiyorlar. 
Çok hafif kremsi, tatlı bir kokuları var ama bu kokuyu ancak burnunuzu dayarsanız alabiliyorsunuz. İçerik olarak ise içinde bir dünya renklendirici var ancak paraben yok.
Kolumdaki swatchta yukarıdan aşağıya sırasıyla 02, 16, 13 renklerini görüyorsunuz.
13 numara şimdiden favorim oldu bile. 02 ise muthiş bir bordo; içerisinde kahvelik de bulunuyor. 16 numara kırmızımsı bir pembe. Biraz parlak bir renk olduğundan ona elim pek gitmiyor. 
Serinin diğer renklerini de denemek için sabırsızlanıyorum!

Sevgiler
Asude
@evremedusa


4 comments:

Saray Suárez said...

Really beautiful colors. I love matte finishing for lips ^_^ xoxo

Ysilacosafunciona.com

the creation of beauty is art. said...

Those shades are absolutely beautiful! So so pretty.
the-creationofbeauty.blogspot.com

Unknown said...

Always love lip crayon!

www.bstylevoyage.blogspot.com

StyleOnTheSide said...

What pretty shades! I love that there's a casual one, a dressy one and a great evening one!
xo
styleontheside.com