Sunday, November 29, 2015

Golden Rose Cilt Bakımı Ürünleri (yeni!)

 Golden Rose bir kaç ay önce yepyeni ürünler piyasaya sürdü. Ayrıca tüm ürünlerin ambalajları da değişti. Yeni serideki ürünleri gönderdiklerinden bu yana kullanıyorum. Ürün sayısı çok olduğundan birkaç parça halinde yorumlarımı paylaşacağım. Daha önce yeni serinin kalem rujlarını değerlendirmiştim, o yazıma şuradan ulaşabilirsiniz.

Golden Rose Two Phase Make-up Remover: Göz makyajını her daim çift bazlı solüsyonlarla çıkartmaktan yanayım. Çünkü çift bazlı çözücülerin yağlı yapısı maskarayı ve göz kalemini daha iyi temizliyor. Hafif yağlı yapısıyla göz üstünde 5-10sn kadar pamuk yardımıyla beklettiğinizde tüm ürünü çözüyor. Maskaraları ise 3-4 hamlede güzelce temizliyor. Yapısı yağlı olduğundan mutlaka cildimi sonrasında yıkıyorum. Temizlemesini, allerji yapmamasını, kirpiklerime ve kaşlarıma zarar vermemesini çok sevdim. Bitince yeniden alabilirim.
fiyatı: 14,25tl
Golden Rose Micellar Cleansing Water: Bioderma H2O'dan sonra fenomen olan micellar water'lara Garnier'den sonra Golden rose da katılmış. Bence çok da iyi etmiş. İçeriğinde alkol, paraben gibi zararlılar yok. Zaten Golden Rose yeni seri cilt bakımı ürünlerinin hiç birinde alkol, paraben ve parafin bulunmuyor. Bu üründe ekstradan bonus olarak parfüm de yok. En hassas ciltlerin bile sorun yaşamayacağına inandığım bir temizleme suyu. Cilt makyajını güzelce çıkarıyor ama yine de bence bu tarz ürünlerden sonra cilt yıkanmalı.
fiyatı: 13tl 
Golden Rose Facila Cleansing Milk: Özellikle kuru cilde sahip kişiler temizleme suyu yerine daha bir nemlendirici yapısı sebebiyle temizleme sütünü tercih edebilirler. İçeriğindeki japon gülü yağı ve nemlendirici maddeler cildi yumuşacık yapıyor. Benim cildimde allerji ya da sivilce yapmadı. Ancak yağlı-karma ciltler bu üründen sonra mutlaka yüz yıkama jeliyle kalıntılardan kurtulmalı. En azından bu ürünün ardından temizleme suyu ile fazlalıklar temizlenmeli.
fiyatı: 16,5tl
Golden Rose Purifying Tonic: Alkol ve paraben içermemesi büyük bir artı. Ayrıca cilt bakımı reçetelerinde büyük yeri olan witch hazel(cadı fındığı) özü ve yine nemlendirici özelliği olan japon gülü içermesi güzel bir özelliği. Tonikleme işlemi her ne kadar cilt bakımının temeli olsa da ne yazıkki seride en az denediğim ürün bu oldu çünkü ben biraz üşengecim:( Yine de içerik olarak ve kullandığım kadarıyla çok çok sevdim.
fiyatı: 12tl 

Golden Rose gibi Türk üretimi firmaların yeniliklerini takip etmek çok heyecan verici. Güzel bir ruj serisinden sonra hem uygun fiyatlı hem de içeriği güzel olan bir cilt bakım serisi çıkarttığı için Golden Rose'u tebrik ederim. Sırada diğer ürünlerin yorumları var, takipte kalın:)
Sevgiler
ASUDE
instagram, twitter, snapchat: @evremedusa

No comments: