Monday, November 2, 2015

Amway Artistry Hydra-V ile tanışın

Merhaba, bugün son dönemde deneyimlediğim yepyeni bir cilt bakımı serisi olan Amway Artistry Hydra-V yorumlarım ile karşınızdayım. Artistry Hydra-V serisiyle ilgili en sevdiğim özellik tek bir koleksiyonda cildin tüm ihtiyaçlarına yönelik ürünlerin bulunması. Ürünlerin vaadleri ve benim deneyimlerimle devam edelim! 

"ARTISTRY HYDRA-V cilt bakım koleksiyonu, nemlendirme konusunda bütün cilt tiplerine uygun, geniş kapsamlı bir yaklaşım sunar. Yeterli nemlendirme cilt bakımının temel taşlarından biridir ve her tip cildin canlı, yumuşak ve daha sağlıklı görünmesi için kesinlikle vazgeçilmezdir.

Cilt kuruluğu her yaştan kadında oldukça yaygındır; cildin pürüzlü, sert ve mat görünmesine yol açar. ARTISTRY HYDRA-V cildin nem seviyelerini arttırarak bu sorunları çözmeyi amaçlar."

Cilt bakımında ilk adım olan temizleme işlemi için;

1- Arstistry Hydra-V Ferahlatıcı Köpüklü Temizleyici: Hafifçe köpüren ve nazikçe temizleyen bir ürün. Ten ve göz makyajımı sildikten sonra cildimi yıkadığımda en beğendiğim özelliği cildimi germemesi oldu.


İkinci adımımız cildi arındıracak tonikleme işlemi için;

2- Artistry Hydra-V Ferahlatıcı Tonik: Şişesine bayıldığım bu tonik cilde elastikiyet kazandıran, ferahlatan yumuşak bir tonik. Akşamları tonikle ıslattığım makyaj pamuğunu tampon hareketlerle cildime uyguladığımda cildimde hoş ve nemli bir his bıraktı.
Üçüncü adımımız ise cildi yaşlanma etkilerine karşı koruyacak özel bakım yani serum!
3- Artistry Hydra-V Canlandırıcı Konsantre Cilt Serumu: Serinin en düzenli kullandığım ürünü bu oldu. Serum kullanımı benim gibi karma cilde sahip kişiler için kabus olabiliyor. Aşırı yağlı ve yoğun serumlar cildimde sivilcelenme yapıyor. Bu nedenle uzun süredir cilt bakımımda serum aşamasını atlıyordum. Bu ürün sayesinde şimdi bazen nemlendirme aşamasını atlıyorum:) Çok ince yapılı, çok hafif kokusu olan(ama kokusu uygular uygulamaz geçiyor), cilt tarafından hızla emilen ve kesinlikle yağlandırma yapmayan güzel bir ürün. Benim gibi cildi hem sivilcelenmeye meyilli hem de nemsiz ciltler için süper bir ürün.
Dördüncü ve son aşama nemlendirme safhası. Bu seride en hoşuma giden taraf nemlendirme aşaması için farklı cilt tipleri için farklı ürünler sunabiliyor olmasıydı. Hangi nemlendiricinin ne kadar nem vereceğini ise ambalajının üstündeki damlacıkların sayısından anlayabiliyorsunuz; ne kadar damlacık, o kadar nem!

4- Artistry Hydra-V Göz için Canlandırıcı Jel Krem: Serinin en çok kullandığım ikinci ürünü bu krem oldu. Pratik ambalajı, hafif nemlendirmesi ile günlük göz kremim olmayı başardı. Çok kuru göz çevresine sahipseniz yeterli gelmeyebilir ancak benim gibi normal ciltler sevecektir.

5- Artistry Hydra-V Canlandırıcı Jel: Cilt nemlendirme serisinin tek damlalı yani en hafif nemlendirici üyesi olan bu krem serinin, benim cildime en uygun olan nemlendiricisi oldu. Pompalı ambalajını hijyenikliği açısından beğendim. Jel yapısı sayesinde cilt tarafından hızla emiliyor. Yağlanma problemi yaşatmıyor.

6- Artistry Hydra-V Besleyici Jel Krem: Serinin 2 damlalı yani orta nemlendirme özelliği olan bu üyesinin Canlandırıcı Jel'den fazla bir farkını göremedim. Yine fazla kıvamlı olmayan jel yapılı hafif bir nemlendirici.

7- Artistry Hydra-V Replenishing Mouisture Cream: En yüksek nemlendirme özelliğine sahip olan bu krem kavanoz ambalajda ve diğer ikisine göre daha yoğun yapıda olmasına rağmen ağır ve yağlı bir yapısı yok. kuru yada normal ciltlerin seveceğini düşündüğüm bir krem.

"Amway bir doğrudan satış şirketi dolayısıyla Amway ürünlerine Amway Serbest Girişimcileri yoluyla ulaşabilirsiniz. Bir Amway Serbest Girişimcisine yönlendirilmeniz için Amway Türkiye Merkez Ofisini aramanız yeterli. Bunun dışında dilerseniz, www.amway.com.tr üzerinden de seçebileceğiniz Amway Serbest Girişimcileri aracılığıyla Türkiye’nin her yerinden 7 gün, 24 saat sipariş verebilirsiniz. Sipariş verilen ürünler Türkiye’nin neresi olursa olsun ortalama 72 saat içinde yerine ulaştırılıyor."


Amway dünyasındaki yeniliklerden haberdar olmak için:


Sevgiler,
Asude

No comments: