Thursday, September 10, 2015

The Evil Queen- Villains Vol.1

Hello from the dark side!
Uzun zamandır kendimi fazla zorladığımı farkettim. Başarı, mutluluk, sürekli pozitiflik, yaz, ışıldayan objeler belki de fazla abartılıyordur? İçimdeki hafif parçalı bulutlu havadan hoşlandığımı kendime hatırlatmam gerekiyordu.
Geçtiğimiz ay başladığım "Once upon a time" isimli, hikaye kitaplarından ilham almış fantastik dizide kötüler ve kahramanların hikayesi çok farklı bir açıdan ele alınmış. Aslında gerçek hayatta da siyah ve beyaz yok hep grinin tonları hakim. Kötülerin aslında o kadar da kötü, iyilerin de aslında o kadar da iyi olmadığı bir dünyada yaşamıyor muyuz? 
Bu sebeple ben de hikayelerde bana ilham veren kötülerin modernize edilmiş makyajlarını yapıp burada paylaşmaya karar verdim. 
The Evil Queen yani Snow White'ın üvey annesinin hikayesi dizide en ilgimi çeken hikaye oldu. Sonuç olarak Regina yani kötü kraliçe'den ilham aldığım makyajım bu şekilde oldu. Bundan sonra The wicked witch of the west, Maleficient, Cruella, Ursula gibi kötüleri de listeme ekleyebilirim.
Here's the quick makeup look inspired from the TV series of ABC called Once upon a time. I really love the show and Regina, so called "The evil queen" is my favorite character. The so called "evil" may not be always an evil or a hero does not always make the right decisions. That is why in real life heroes and villains doesn't exist. We all have light and darkness within us. It was so much fun for me to do this makeup, and hope you enjoy it. 
Aynı zamanda yaklaşan sonbahar için de uygun bir makyaj oldu. Konsepti beğenmeniz umuduyla
Asude
instagram, youtube: @evremedusa

2 comments:

audrey said...

reginna karakteri favorilerminden biri dizide makyaj da güzel olmuş :-))

Unknown said...

en güzel kötü kadın :)