Wednesday, September 2, 2015

Summer Favorites

Photos by Sarper Kesim
Merhaba! Dün akşam yazıyı yüklerken uyuyakaldığım için, ancak bugün yükleyebiliyorum:) Nasıl hem işe hem de blogla ilgili şeylere yetiştiğimi soranlar için iyi bir açıklama oldu sanırım bu:) Bazen yetişemiyor ve böyle uyuyakalıyorum:))
Yazının başlığında da olduğu gibi, bu yaz neleri giymeyi çok sevdim, biraz kendimi de eleştiren bir yazı hazırlamak istedim bu kez. Geçen yazı hatırladığımda, nerdeyse hep kot şort giydiğimi anımsıyorum, biraz kolaycılık biraz da herşeye uyduğu için. Ama bu yaza baktığımda, daha çok uçuşan giysileri tercih etmişim. Yaz başından beri de elim hala dolabımdaki kotlara uzanmıyor. Bu havalarda kot pantolon giyme düşüncesi bile bana sıcak basmasına sebep oluyor. Bunun yanında kendimle çeliştiğim anlar da var tabi: sezon başında giymem dediğim gladyatör sandaletler, giymesi ve bağlaması tam bir baş belası olsa da yaz biterken ayağımdan çıkmaz oldular:) Peki sonbahar sezonu hakkında ne mi düşünüyorum? Bana çok çok bir baharatlı geliyor:) Kahverengi ve kızıl tonlarını çok severek giyen biri olmadığım için bu aralar mağazalarda gezerken gözüm pek birşeye takılmıyor. Ama her zaman dediğim gibi, insanların görüşleri değişkendir, benimki de değişebilir. Sezon sonunda kış biterken neler giymiş olacağım merak ediyorum:) Bu kadar moda yeter, ben şimdi bilimsel makaleme geri dönüyorum! Öpücükler!
ps. Bu arada mesleğimle hiç bir bağlantısı olmayan bloga nasıl zaman ayırdığım ve günlük hayatımı nasıl programladığımla ilgili çok soru geliyor. Style&Glaze blog sitesi şu an bir yelenme süreci içerisinde. Sitemiz yenilenince, 'lifestyle' başlığı altında, günlük hayatımı da aktaran yazılar paylaşabilirim sizinle:)
Bluz/Top: Forever 21 benzeri-similar
Pantolon/Pants: Zara SS 15' benzeri-similar
Çanta/Bag: Mudo benzeri-similar
Kolye/Necklace: H&M SS15' burada-here
Bilezik/Bracelet: Mango SS 15' benzeri-similar
Saat/Watch: Daniel Wellington burada-here

Love, Cocobolinho

3 comments:

Yulia said...

i like this pants ...

M&M FASHION BITES said...

Cute top and bag :)
BLOG M&M FASHION BITES : http://mmfashionbites.blogspot.gr/
Maria V.

Kadın Sitesi said...

Kombinlerinizi çok beğeniyoruz :)