Thursday, September 17, 2015

New York Memories

Photos by Ferda Pamuk
Bilgisayarımın belleğine yeni dosyalar aktarırken, geçen Nisan ayında New York'tan kalma bu fotoğrafları görünce bloga eklemeden duramadım:) Bu fotoğrafları görünce hemen hatırladım: Boston'un soğuğundan kaçıp, bir türlü gelmeyen baharı New York'ta yakalacağımıza inanan biri olarak, 2 günlük kısa seyahatimizde hayallerim tamamen yıkılmıştı.  Bu kareler soğukla olan imtihanımdan, ama sanırım sınavı geçtim, çünkü iyi ki çekmişiz dediğim bu kareler o güzel günleri anımsarken yüzüme bir gülümseme yerleştiriyor. New York'ta bahar ayrı güzeldi. Kendimi her gittiğimde turist olarak hissettiğim o kocaman şehre yakın zamanda yine yolumun düşmesi umuduyla:) Size de ne zamandır yazmıyordum, böyle bir yazı ile arayı kapatmaya çalışayım:) Çok sevgiler, öpücükler!
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Hi everyone! These pics are from last April, blooming spring in New York. But don't call it spring, I remember the endless winter last season, and that day was cold enough to shiver... But it couldn't stop me making this photoshoot. Enjoy the photos, millions of kisses!
İnce mont/Coat: Shein burada-here
Gömlek/Shirt: Colins benzeri-similar
Şort/Shorts: H&M AW 15' benzeri-similar
Çanta/Bag: H&M AW 15' benzeri-similar
Botlar/Boots: H&M Coachella benzeri-similar
Saat/Watch: Triwa burada-here

Love, Cocobolinho

2 comments:

the creation of beauty is art. said...

It is always nice to look back! New York is an incredible place - and this outfit is stunning.
the-creationofbeauty.blogspot.com

StyleOnTheSide said...

Well you hide the fact that you are cold very well! I love this outfit and it makes me excited for spring which is now officially months and months away!
xo
styleontheside.com