Sunday, September 6, 2015

End of the season

Eylül ayına merhaba dedik bu hafta! Her yıl yaz biterken bir hüzünlenirim, sine o hallerdeyim sanırım... Yazlık mekanlar havaların son sıcak olduğu bu günlerinde, boşalmaya başlar, kalabalığı sevmem ama, insansız, sessiz olunca da tadı olmuyor:) Alaçatı bu aralar böyle.. Geçen hafta H&M'in bu sonbaharda İzmir'de yapacağı mağaza açılışları için yapılan warm up partiler için Çeşme'deydim. Pazar sabahı uyanınca, Hacımemiş'in o artık çok popüler ama köy havasından kurtulmamış sokaklarında erkenden birkaç kare yakaladık. Yazın giymesi en kolay parçalara bir sonbahar dokunuşu ekledim, o da çiçek desenli tunik gömleğim. Umarım kareleri seversiniz:) Yaz bitiyor diye üzülen bir tek ben miyim? Öpücükler!
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
September is here! Even if we don't want summer go, it's inevitable:( Now it's time to enjoy this transitional season, combining summer items with, autumn tunics and cardigans... I hope you'll like this look. Millions of kisses!
Gömlek/Shirt: Zara AW 15' burada-here
Bluz/Top: Massimo Dutti benzeri-similar
Şort/Shorts: Sheinside benzeri-similar
Kemer/Belt: Zara benzeri-similar
Çanta/Bag: Furla burada-here
Sandalet/Sandals: Mango SS 15' benzeri-similar
Saat/Watch: Daniel Wellington burada-here

Love, Cocobolinho

2 comments:

Unknown said...

looking amazing!

www.louloublog.com

StyleOnTheSide said...

Love that floral pattern! What a great transitional outfit. I have to admit I was looking forward to wearing some of mine but it seems like fall came overnight!
xo
styleontheside.com