Tuesday, September 22, 2015

Bohemian in town


Herkese selam! Bu haftaya tatille başladık, şimdi de bayram ile devam ediyoruz. Ben yarın Sakız Adası'na gidiyorum. İzmir'e sadece 45 dakika uzaklıktaki bu adaya birkaç sezondur istesek de bir türlü gidememiştik. Kapı vizesi yerine, kışın da kullanabileceğimiz bir Shengen'imizi olsun dedik ve Yunanistan konsolosluğundan vizemizi aldık. Havanın bugün itibariyle bulutlu ve yağmurluya dönmesi, tatil valizini hazırlarken bugün beni çok zorladı. Aynen bu stilde gördüğünüz gibi, yanıma yazlık-sonbaharlık parçaları birlikte almaya karar verdim. Ben valizimin son hazırlıklarına devam ederken, bu yaz giymeye doyamadığımız kimonoları nasıl sonbahara taşırız temalı yazımı sizin için ekleyip kaçıyorum:)) Şimdiden hepimizin bayramı kutlu olsun! Çok çok sevgiler, öpücükler!
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Hi everyone! These days, the transition of the weather makes us to combine summer and autumn items together. Therefore, in this look, as you see I wore my maxi kimono with a summer essential denim shorts and an autumn must have suede booties. I hope you'll like this look, millions of kisses!
Kimono: Trust the team burada-here
Bluz/Top: Cunda adası-Local shop
Şort/Shorts: Zara SS 15' similar-benzeri
Çanta/Bag: Longchamp Le Pliage burada-here
Bot/Boots: Macy's benzeri-similar
Bilezik/Bracelet: Kate Spade SS 15' burada-here
Saat/Watch: Triwa burada-here

Love, Cocobolinho

3 comments:

the creation of beauty is art. said...

I absolutely love this. That kimono is so gorgeous. Totally obsessed with that beautiful colour!
the-creationofbeauty.blogspot.com

StyleOnTheSide said...

I just love, love, love that duster over the denim shorts.
xo
styleontheside.com

https://lavvienrose.blogspot.com/ said...

Merhaba sizi takip ettim ama bolggerda yeniyim yardimci olmak için sizde takip ederseniz sevinirim ��http://lavvienrose.blogspot.com.tr