Monday, August 3, 2015

Oriflame The One WonderLiner Eyeliner


 Merhaba sevgili eyeliner severler! Makyaj çekmecemde siyah eyeliner'ın fazlası olmuyor:) Durum böyle olunca birçok farklı markayı da seve seve deneme şansım oluyor. Oriflame'in The One WonderLiner'ı ile tanışalı 3 ay gibi bir süre oldu. Diğer eyelinerlarım ile dönüşümlü kullandığım bu eyeliner'a yakından bakalım mı?
 Kullandığım diğer eyeliner'lardan en belirgin farkı kesinlikle fırça tasarımı oldu. Çok minik bir açılı eyeliner fırçası düşünün işte o fırçanın bir de sert bir keçeden yapıldığını hayal edin; işte Wonderliner'ın fırçası tam da böyle. İlk bakışta bu sert ve açılı fırçanın kullanışsız olacağını düşünmüştüm. Ancak kullandığımda fırçayı da eyeliner'ı da sevdim. Göz kapağımın üstünde çok çok ince eyeliner istemediğim durumlarda kolaylıkla uyguladığım mat siyah, kalıcı bir eyeliner olarak elimin sıklıkla gittiği bir ürün oldu. Göz içi ve altında kullanmadım ve bu tarz likit ürünlerin o amaçla kullanılabileceğini düşünmüyorum. 
Mat oluşu, siyahlığının yoğunluğu, kalıcılığı ve minik ambalajı ile sevdiğim bu eyeliner'ı sizlerle de paylaşmak istedim. 
Umarım faydalı bir yazı olmuştur.

Sevgiler
Asude
instagram, youtube: @evremedusa

1 comment:

sevda s. said...

Eyeliner denemeyi çok sevenlerdenim. Bunu da merak ettim. Ayrıca ojen çok güzelmiş canım :)