Wednesday, August 12, 2015

Never say never

Photos by Sarper Kesim

Merhaba! Geçen haftadan kalma resimler ile sizlerleyim:) Bu kombinin aslında bir anısı var:) Taa Boston'a, geçtiğimiz Mart ayına uzanıyor. Sevgili Denizshares'in beni Boston'da ziyarete geldiği hafta sonu tabi ki alışveriş yapmadan, mağaza gezmeden geçirmek olmazdı. Biz de Boston'un en sevdiğim caddesi Newbury'de gezerken, Deniz'in çok sevdiği Zara'ya uğramadan edemedik. Zara bana Amerika'dayken hiç cazip gelmeyen bir marka oluyor hep, çünkü Avrupa kökenli markaların ürünleriniTürkiye'de çok daha uygun fiyatlara satın alabiliyoruz. Ama Deniz yıllardır Amerika'da yaşadığından ve Buffalo'dayken Zara bulunmadığından, o sezon ilk defa onunla girmiş olduk. Tabi ki vlog çekiyoruz, alışveriş videosu:) Deniz bana bu sezon gözüne neler çarpıyor vitrinlerde diye soruyor. İlk dikkatimi çeken mankene giydirilmiş dize kadar uzanan ipli Valentino'nun ve Chloe'nin sezona damgasını vurduğu ve Zara'nın da koleksiyonuna eklediği sandaletler oluyor. Ben genelde rahat şeyleri giymekten yanayım, bunlar hoş ama zor bence, giyeceğimi zannetmem diyorum, ama ekliyorum: Hiç belli olmaz, asla asla dememek lazım:))) Ben tabi ki o videoda söylediklerimi unutup, sezon bitmeden farkında olmadan fikrimi değiştirmiş, bu sandaletlerin iki rengini almıştım bile. Peki böyle söylediğimi nasıl mı hatırladım? Sosyal medyada paylaşılanları o kadar çok dikkatle izleyen takipçilerimiz var ki, bu kombin yakında blogda diyerek paylaştığımda 'ama asla giymem demiştin' diyerek beni şaşırttılar:) Ben de düşümdüm düşündüm, öyle birşey dediğimi hatırlayamayıp nereden çıkardınız diye sorduğumda Deniz'le olan vlog videomuzu söylediler. Bir an kendimden şüphe etmiştim, öyle mi demişim diye ki, 'asla asla dememek lazım' sözümü videoda işitince, kendimle çelişmediğim için sevindim:)))) Video'nun linki ise burada: tık tık! Buradan Deniz tatlıma da kocaman öpücükler gönderiyorum, tabi ki bu yazıyı okuyup benimle olan sizlere de:)) 
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Hi babes! Yes I know, there is barely no one hasn't worn these gladiator type sandals in this planet this summer:) But I'm not a 'if everyone wears I'll skip that' person:) I choose to wear things, because I love them, and everybody has their own style. My motto: take it easy, enjoy life in your own way! I hope you'll like the pics, millions of kisses!
Bluz/Top: Zara SS 15' benzeri-similar
Etek/Skirt: Mango AW 15' burada-here
Çanta/Bag: Mango AW 14' benzeri-similar
Sandalet/Sandals: Mango SS 15' burada-here
Saat/Watch: Triwa burada-here
Bilezik/Bracelet: Kate Spade burada-here

Love, Cocobolinho

4 comments:

Find Your Way said...

You look so beautiful!

http://finddyourway.blogspot.pt/

Anonymous said...

Merhaba, sizden giysi dolabı düzenleme ile ilgili tüyolar istiyoruz. :)

Unknown said...

Ayyy okurken ben de tekrar yaşadım o günü canım arkadaşım! Nasıl da özlemişim :( Ama iyi ki almışsın tatlım harika olmuş <3 Bayıldım!

akdeniz said...

süper..
http://zoomlabakalim.blogspot.com.tr/ :)