Wednesday, July 8, 2015

Physicians Formula Argan Wear Blush


 Merhaba, bugünkü konuğumuz yepyeni bir ürün "Physicians Formula Argan Wear Blush". Argan wear serisi eski bir seri olmasına karşın allık grubunda bu allığın çıkması yakın bir tarihe dayanıyor. Türkiye'ye gelir mi gelmez mi endişesiyle sevgili Gülnihal'e rica etmiştim; o da kırmadı Boston'dan bana bu allığı getirdi. Görsellerinde daha bir albenili duran bu allığın gerçek görüntüsü "wooow" dedirtmedi ama yine de diğer Physicians Formula ürünleri gibi sevdiğim bir ürün oldu.
 PF markası ile ilgili en sevdiğim özellik, toz ürün grubunun ambalajının pratikliği. Pudra kısmının altında ayna, onun altında ise minik bir fırça bulunuyor. Fırça sert ve ürünü güzel dağıtamıyor ama acil durumlarda da gayet güzel işe yarıyor. 
Web sitelerinde devasa görünen ürünleri ele alınca bir şok yaşayabiliyoruz. Bu nedenle büyüklüğünü görmeniz açısından bu görseli de eklemek istedim:) 
 Aslında üst kısmı çok hoş bir altın rengi sim ile kaplıydı ama parmağımı değdirir değdirmez o sim tabakası kalktı. Sim ve ışıltının altında açık pembe, mercan rengi ve toz pembe 3 farklı allık bulunuyor. Hepsini karıştırarak kullandığımda çok hoş bir somonumsu pembe renk oldu. Pigmentasyonu çok yüksek değil ve hafif tozutma problemi var. Kalıcılığı da orta düzeyde.
Beyaz tende hoş duracağını düşündüğüm bu allık, ambalajının albenisine kıyaslanınca çok da beklediğim etkiyi yaratmadı. Yaniii elimde bu renk allığım yok, ambalajına da öldüm bittim derseniz alabilirsiniz. Fİyatı 60-70tl civarı Tr'de.
Sevgiler
GLAZE
instagram, youtube: @evremedusa

7 comments:

Makyaj Laboratuvarı said...

Pf 'in sitesindeki görselde allık gerçekten gösterişli duruyor. Yine de hoş bir görüntüsü var, güle güle kullan :)

Ivana Džidić Split said...

this blush looks amazing....I think if I bought it, I would stare at it all day, because it is so pretty!!!!!!!!

http://modaodaradosti.blogspot.com/

♕Süslü Püslü ♕ said...

Renkleri harikaymış:))

sevda s. said...

Rengi biraz ssoluk biraz da soğuk bir ton gibi benim cildime göre. Yine de o deseni için edinilebilirmiş gibi. Bende kalpli allığı var, uzun bir süre deseni gider diye kullanamamıştım :)

ChocolateFashionCoffee said...

looks great :)Saci
ChocolateFashionCoffee
ChocolateFashionCoffee Facebook Page

oje canavarı blog said...

Çok tatlıymış =) PF ürünlerini seviyorum =)

kartia Velino said...

I love it.
www.mystylebykartia.blogspot.com