Thursday, July 30, 2015

Modacruz Dolabım

Merhaba! Bugün güzel bir haberim var sizlere:) Dolabım artık Modacruz.com'da!  Boston'da yaşarken, mutlaka ziyaret ettiğim online siteler ve hafta sonları, gitmeyi çok sevdiğim bir ikinci el pazarı vardı. O mağazalarda gezerken neden Türkiye'de yok demekten kendimi alamıyordum. Gardrobumuzda, alıp da giymediğimiz ya da bir kere giyip bir kenara bıraktığımız ne kadar çok parça olduğunu düşündüğümüzde, aslında ikinci el alışveriş, anlamlı bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Birkaç sezondur gardrobumu düzenleyip, giymediklerimi ayırlmak aklımda olsa da, giysileriyle bağ kuranlardan olduğumdan, belki giyerim çok severek almıştım diyerek, dolabın kenarında biriktirdiklerim durmaya devam ediyordu:)) Ama anladım ki, çok severek aldığımız o parçalar, artık dolabımda yer tutmaktan başka bir şey yapmıyorlardı:) İşte, bu yaz sezonuna girerken, gardrobumda yıllardır yapmam gereken o detoksu gerçekleştirdim ve çok severek almış olsam da, unutulup dolabın bir kenarında bekleyen, bazılarını da blog çekimlerinde bir kez giydiğim parçaları Modacruz.com'daki dolabıma ekledim. 
Dolap güncelleme ve durum takiplerimi ise genellikle cep telefonuma indirdiğim 'modacruz' uygulaması ile yapıyorum. Çünkü uygulama çok kolay ve kullanışlı.
1. Adım: Modacruz'da dolabıma ürün eklemek oldukça basit. Ürün eklemek istediğimde, 'Hemen sat' butonuna tıklıyorum.
2. Adım: Eklemek istediğim ürünün fotoğrafını çekip siteye yüklüyorum.
3. Adım: Son olarak da, ürünün açıklamasını, başlık ve fiyat bilgilerini ekliyorum. Sonrasında ekle butonuna basınca, o ürün artık dolabımda:) Bu hafta yepyeni bir sürü ürün dolabıma ekleniyor!!!!
 Ben sitede gezmeyi, başka dolaplara göz atmayı çok seviyorum, çünkü aradığınız markaya ait, geçmiş sezonlarda kalan ve o dönem almadığınız parçaları bulmak gerçekten kolay. Yurt dışında gerek online gerekse de,  yerel mağazalar ile oldukça yaygın ve tercih edilen bir alışveriş şekli olan 2. el aksesuar ve giysi alışverişi,  Türkiye'de Modacruz.com'da güvenli ve eğlenceli bir online site ile sunuluyor. Harika dolaplar var ve kendimi vintage mağazada gezer gibi hissediyorum:) Mutlaka göz atın! Modacruz'daki dolabımı düzenli aralıklarla güncelleyip yeni parçalar ekleyeceğim:) Dolabım için: http://www.modacruz.com/dolap/cocobolinho Sizin Modacruz'da dolabınız varsa, aşağıya yazmayı unutmayın, ziyarete gelebilirim:) Öpücükler!
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

3 comments:

ikincielbutiginiz said...

size mail attım bakar mısınız :)

Unknown said...

Ünlü dolaplarından yüzde 15, bizlerden yüzde yirmi kesintinin haksızlık olduğunu düşünüyorum.

Unknown said...

Sevgili Melek, ünlü dolaplardan da yüzde yirmi kesinti oluyor, benimkisi öyle örneğin.