Wednesday, July 22, 2015

Guerlain Rouge G L'extrait Colere

Merhaba, bugün sonbahar sezonunda çok beğenip aldığım ancak rengi itibariyle yazı bekleyen likit rujum Guerlain Rouge G L'Extrait serisinden Colere rengi var. Guerlain'in en sevdiğim ürünleri kuşkusuz dudak ürünleri. Rouge G'ler en sevdiğim yapıdaki rujlar ancak fiyatlarının yüksek oluşu nedeniyle elimde sadece 2 rengi var. L'extrait serisi ise Rouge G'lerin likit formu. Gelelim bu güzelliğe yakından bakmaya.
 Hayatımda gördüğüm tartışmasız en kaliteli ve şık ruj ambalajı(hatta bir adım öteye taşıyarak; en güzel makyaj malzemesi ambalajı) kesinlikle bu seriye ait! Şık metal kutusu bir mücevheri andırıyor. Kapağı açtığımızda ise içerisindeki çift taraflı aynayı görüyorsunuz. Ambalajının tek dezavantajı ağır olması.
 Yoğun pigmentli, örtücülüğü yüksek bu ruju aplikatörü ile uygulamak çok kolay değil. Bendeki rengi bolca turunculuk içeren canlı bir kırmızı olduğu için belki de aplikatörle uygulama yapmak kolay değil ancak bence açık renklerde problem olmaz. Kalıcılığı çok iyi, dudakları kurutmuyor ancak çok da nemlendirmiyor. İçerisinde ışıltı yok ancak mat bitişli de değil. 
Makyaj koleksiyonumda olduğu için çok mutlu olduğum bu ürün yüksek fiyatı nedeniyle eğer elinizde çok ürün varsa itiyaç duymayacağınız bir ürün. Ürün olarak benzer kalitede bir ruju düşük fiyatlı markalarda da çok rahatlıkla bulabilirsiniz ama bu güzellikte bir ambalajı da makyaj koleksiyonunuza eklemek isterseniz size hak veririm:)
 
Sonuç olarak benim çok sevdiğim bu ruju yaz makyajlarımda sıklıkla görebilirsiniz:)
Sizin sırf ambalajına bayılarak aldığınız yüksek fiyatlı ürününüz nedir?
Paylaşırsanız sevinirim
Sevgiler
GLAZE
instagram, youtube: @evremedusa

6 comments:

Unknown said...

nice color!

www.bstylevoyage.blogspot.com

Unknown said...

Merhabala ben insta dan Naz , coco ve sizin sıkı bir takipçinizim , bende makyaj malzemesinde görüntüye bayılanlardanım :) geçen yıl dior addict rujlardan iki tane almıştım , ruj ve lipgloss un karışımı olduğu söylenmişti fakat denediğimde sadece lipgloss oldugu ve kalıcıgının hiç olmadıgını anladım . Yinede sadece görüntüsüne bayıldıgım için ve trend oldugu için tanesine 120 şer tl gibi birşey ödemiştim :))))

Unknown said...

Bende geçen yıl , hem ruj hem gloss oldugu iddaa edilen Dior Addict rujlara , sırf görüntüleri harika oldugu için ve çok trend oldukları için tanesine 120 tl gibi birşey ödemiştim :))()

ChocolateFashionCoffee said...

great color!! :)Saci
ChocolateFashionCoffee
ChocolateFashionCoffee Facebook Page

Unknown said...

Çok güzel ya kabı gerçekten yapcak bişi yok:) Rengi iddialıymııış:)

sevda s. said...

Ambalajı ayrı güzel, rengi ayrı güzel. Bir de uygun fiyatlı olsaymış :) Ayrıca ojen de çok güzelmiş <3