Friday, July 10, 2015

Flormar Full Color Nail Polish

Merhaba, geçtiğimiz hafta Flormar'ın yeni bir oje serisi çıkardığını gördüm. Hemen denemek için yeğenimle Full Color serisinden 2 tane oje aldık. Ojeleri uzun süre kullanma şansım olmadı ancak ilk izlenimlerimi taze taze yazmak istedim. Öncelikle fiyat olarak hızlı bir artışa giden Flormar bu seride çıtayı olması gereken yere koymuş. Ojelerin adedi 1,95tl. Ambalajı sade, fırçası ince uçlu (kalın tipi seviyorum ama olsun:)), renkleri mat yapıda. Tek katta renklerini veriyorlar ve tırnaktaki kapatıcılıkları yüksek. Çizgi çizgi durmuyorlar ve çabuk kuruyorlar. Bu seriden benim elimdeki renkler; Imaginary World ve Source of Energy. 
Hi everyone, here is the latest nail polish collection from Flormar. The collection is called Full Color and it deserves its given name! The lilac-blue one is called "Imaginary world and the yellowish one is named "Source of Energy". They are both highly pigmented and opaque. On pics you see 1 coat of polish. It dries fast, and colors are lovely. Overall, I really recommend this polishes if you can reach them.
Imaginary world: Çok hoş bir bebek mavisi-lilalık da içeren bir renk. Günlük kullanımda, kotlarla çok güzel olack bir ton. Ayrıca nail artlar için de güzek bir baz.
Source of Energy: ise adından anlaşılacağı gibi capcanlı neon bir renk. Yeşilimsi bir sarı. Tek başına benim için fazla iddialı olmakla beraber tek tırnakta veya desenlerde kullanılabilecek güzel bir renk.

Bu seriyi pek sevdim! Diğer renklerden de almayı düşünüyorum.
Sevgiler
GLAZE
instagram, youtube: @evremedusa

3 comments:

sevda s. said...

Daha alamadım bunlardan ben :( Maviyi çok beğendim. Opak olması ve fiyatı iyiymiş. Ben de 2-3 renk kestirdim gözüme :)

Unknown said...

I love those two colours they are perfect for the summer
love,
Virgit
www.preppyfashionist.com

♕Süslü Püslü ♕ said...

Mavisi çok güzelmiş gördüğüm yerde alıcam bende :)