Tuesday, June 16, 2015

#CocoOnTheRoad: Vermont


Merhaba! Bu kez bir gezi yazısı ile sizinleyim:) Boston'dan döneli tam 15 gün oluyor ve fotoğrafları düzenledikçe, geçirdiğim güzel günleri anımsayıp gülümsüyorum! Dönmeden önce bir hafta sonu Vermont'ta çektiğimiz kareler geliyor şimdi. Massachusetts eyaletinin kuzeyinde bir eyalet olan Vermont aslında kışın kayak ve snowboard yapanların favori yerlerinden. Bruce'a yolda giderken nasıl bir yer ile karşılaşacağımı bilmediğim için (ki ben New York gibi yorucu ve hareketli değil, Boston gibi, mütevazi ama az da olsa canlı şehirleri severim:) merkezi bir yerlerde de gezelim, hiç şehir benzeri bir şey görmüyorum hep ağaç diye söyleyince, bana Vermont'un %75'inin orman olduğunu ve sadece küçük kasabalardan oluştuğunu söylemesi:))) Ama beni yine de mutlu etmek için, yolumuzun üstünde Vermont'un onlarca küçük kasabasından biri olan Woodstock'ta durup bu kareleri çekmemizi sağlaması... İşte benim size bu yazıyı hazırlamamı sağladı:) Tahtadan kapalı köprüleri ile anılan Woodstock'un resimlerini umarım beğenir, köprü resminde, köprünün üzerindeki tarihçeyi anlatan açıklamayı okumaya çalışan ve fotoğrafı renklendiren Bruce'u umarım farkedersiniz:) Belki bir gün yolunuz oralara düşer! Daha gelecek çok yazı var, stil yazıları gezi yazıları ile karışabilir:)) Ne dersiniz? Yorumlarınızı bekliyorum, kocaman öperim!
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Hi everyone! I've already missed my days in USA with my lovely friends. Here's a travel&styling post which takes place in Vermont. Spring makes everything fresh and colorful, therefore we enjoyed cute town Woodstock on a lovely April day. I hope you'll like the photos, millions of kisses!
Bluz/Top: H&M SS 15' benzeri-similar
Şort/Shorts: H&M SS 15' here-burada
Çanta/Bag: Calvin Klein benzeri-similar
Babet/Flats: Michael Kors benzeri-similar

Love, Cocobolinho

Haziran ayı 'Yaz'a merhaba' demek:) Modagami.com'da sizin için hazırladığım yazı için mutlaka tıklayın:

4 comments:

StyleOnTheSide said...

What beautiful photos, you look absolutely lovely!
xo
styleontheside.com

aburcuburcu said...

Merhabalar, güzel kombinlerinizin takipçisiyiz:)
Kombin parçaları için verdiğiniz site linklerinden alışverişinizi sorunsuz yapabiliyor musunuz? Doğrusu Yapıyormusunuz? Yoksa Takipçilerinizin ulaşabilmesi için lik vererek siz mağaza dan mı alıyorsunuz?

Şimdiden cevabınız için teşekkürler..

Anonymous said...

Cok guzel gorunuyosun yine❤️ Dis hekimligi ogrencisiyim ve sana dm atmistim umarim gorup zamanin olunca cevap verirsin cook optum:)

Anonymous said...

Çok hoşsunuz. Küpeler nereden?