Wednesday, April 22, 2015

We love Essence


Merhaba, Essence'den geçtiğimiz günlerde gelen kutuyu incelem fırsatım oldu. Bu paketin gönderilme amacı Essence ürünlerine ulaşmanın yeni yolunun www.renklidukkan.com olduğunu duyurmaktı. Eğer siz de mağazalarda ürün bulamıyorsanız ya da şehrinizde Essence yoksa RenkliDükkan'a uğrayabilirsiniz. Hemen sizlerle de paylaşmak istedim. Özellikle Pureskin BB kremi merak ediyordum ki öncesi-sonrası fotoğraflarını sizin için aşağıya ekliyorum. Diğer incelediğim essence ürünü ise Sun club göz farlarından 01 South beach far paleti. Hadi detaylara geçelim..
Hi everyone, as a big fan of Essence products here are my latest Essence choices. Pureskin BB cream and sun club eyeshadow palette 01 South beach is my picks for this post. You can find detailed photos below. I can say that I found Pureskin BB a little disappointing because in my opinion a product which claims to be suitable for acne prone skin should be lighter in consistency but heavier in coverage. On the other hand, I really liked sun club eyeshadow palette. Shadows are on the dustier side but they all give their colors nicely and pigmentation is satisfactory for that price. Hope you like my makeup look! 
Essence PureSkin BB krem: Bu krem beni pek memnun etmedi. Nedenine gelince; sivilceli ciltlere uygun olduğu iddia edilen bir üründen şahsi beklentim yapısı ince fakat kapatıcılığının yüksek olmasıdır. Bu üründe ise tam tersi yapısı baya ağır ancak kapatıcılığı yok denecek kadar az. Zaten şu sıralar kıpkırmızı olan cildime pek yeterli gelmedi. 
Essence Sun Club South Beach far paleti: BB kremin arsine bu far palatine beğendim. Çok uygun fiyata güzel renklerin başarılı bir kombinasyonu olmuş. Farlar hafiften tozutuyor ancak renk vermeleri güzel. Özellikle en soldaki turkuaz renge ve en sağdan ikinci kahveye bayıldım. Böyle renkleri sık kullanmayacak olup da bir deneyeyim düşüncesiyle far alacaksanız pahalı farlardansa böyle bir paleti düşünebilirsiniz. 
İşte benim rengarenk Essence makyajım:)
Sevgiler
GLAZE
instagram: @evremedusa


1 comment:

audrey said...

BB krem hakkında düşüncelerimiz aynı maalesef ben de çok başarılı bulmadım :-((