Thursday, April 30, 2015

Revlon ColorBurst LipButters

Merhaba, geçtiğimiz ay Türkiye pazarına Watsons ile giren ancak henüz tüm Watsons'larda standı bulunmayan Revlon markasının en ünlü ürünlerinden biri kesinlikle Colorburst Lipbutter'lar. Revlon markası Amerika'nın ünlü ve bir o kadar da kaliteli bir drugstore markası. Özellikle fondötenleri ve dudak grubu ürünleri birçok kişi tarafından övgüyle anılıyor. Ben de Colorburst dudak balmlarına geçen sene Cocobolinho'nun ABD seyahati sonrası 045 Cotton Candy'e, bu sene de Watsons gönderimi sayesinde 027 Juicy Papaya rengine sahip oldum. Bakalım nasıl gözüküyor ve nemlendiriyorlar?
 Öncelikle ambalaj kalitesi bir drugstore ürüne göre çok yüksek. Plastiği ve metali kaliteli. Her ne kadar bir ruj gibi görünse de aslında daha çok nemlendirme özelliğine sahipler ve yapıları oldukça saydam. Üst üste tabaka tabaka bile uygulandığında fazla bir renk vermiyor (özellikle açık renkli olanlardan söz ediyorum, koyu renkli bir tanesi daha mevcuttu bende ama bulamadım:). Nemlendirmesi tedavi edici boyutta olmamakla benim ihtiyacımı karşıladı. Kalıcılığı ve nemlilik süresi fazla uzun değil. 
 Aslında değerlendirmem size negatifmiş gibi gözükebilir ancak her iki ürün de benim çok sevdiğim ve yanımdan ayırmadığım ürünler. Memnuniyet tamamen üründen beklentiniz ile alakalı. Ben günlük hayatta dudaklara nem veren, hafif renklendiren ve parlak-sağlıklı gösteren dudak ürünlerini seviyorum bu nedenle de bu seriye bayılıyorum. 
Siz şu ana kadar Revlon'dan ürün denediniz mi? Memnun kaldıklarınız hangileri? Değerlendirmemi istediğiniz bir Revlon ürünü varsa paylaşın!:)
Sevgiler
GLAZE
instagram: @evremedusa

1 comment:

Ivana Džidić Split said...

Juicy Papaya looks so yummy! I would love to try that shade.

Both lipsticks are really nice!

Have a lovely day sweetie!!!

http://modaodaradosti.blogspot.com/