Sunday, April 19, 2015

Freshlook Sterling Gray VE SEPHORA makeup partybox


Merhaba, uzun bir ara verdiğimin farkındayım ancak 2014 sonu benim için pek de enerjik geçmedi. Bu nedenle makyaj yapmak pek içimden gelmiyordu. Havaların da biraz ısınmasıyla aklıma renkli lens almak ve yeniden rengarenk makyajlar yapmak gelmeye başladı. Bu nedenle henüz yeni aldığım Freshlook ColorBlends Sterling Grey lensimi ve onunla yaptığım makyajı paylaşmak istiyorum. Makyajın yıldızı uzun süredir elimin altında olmasına karşın bir türlü kullanamadığım Sephora partybox palet. Bakalım içerisinde nasıl farlar mevcut?
Hi everyone, here is my latest makeup look. Here I used Freshlook ColorBlends contacts in Sterling Grey. All products I used can be seen on the first pic. Hope you like it.
Freshlook aslında çok da beğendiğim bir lens markası değil. Aklımda Solotica Topazio olmasına karşın 1 ay beklemeyi göze alamadığımdan hevesim gelmişken ara sıra takarım mantığıyla aldım bu gri lensi. Evet yapay duruyor ama yine de ara sıra gün geçirilmeyecek kadar kötü de değil. Ben lens ile ilgili susuyorum ki fotoğraflar konuşsun:) 
Makyajda ise gri ile çok yakıştırdığım pembe ve mor hakim. Fırçalarım yanımda olmadığından bu sefer farı parmakla dağıttım. Tüm farlar Sephora palette bulunan renkler. Partybox palet ile ilgili söyleyeceklerim genelde olumlu. Farlar yapı ve pigmentasyon olarak tatmin edici, renkler çeşitli ve gramajlar küçük (benim için büyük avantaj zira bitmek nedir bilmiyor büyük farlar!  
Freshlook Sterling Gray'lere yakın plan bakış.
Kirpiksiz biri olarak WatsonsTürkiye'nin gönderdiği Eyelure markasına ait Katy Perry için üretilen kirpiklerden taktım çok da hoşuma gitti. Hem doğallar hem de çok güzel belirginleştirdiler gözlerimi. 
 Bu makyajda Clubbing in London sırasındaki 3.lila renk; Las Vegas Show sırasındaki 4.açık pembe renk; Ibiza Fever sırasındaki en baştaki mat kemik rengi far ve aynı sıranın en sonundaki şahane mürdüm rengini kullandım. Bu saydığım farların hepsi de pigmentli ve dağıtılması kolay farlardı. Özellikle mat kemik rengi far kaş altı aydınlatmada kurtarıcım olacak!
Lenslerin flaşlı görüntüsü
Makyajda kullandığım diğer ürünler:
Fondöten Yves Rocher youthful glow foundation
Kontür için Thebalm Bahama Bronzer
Allık TheBalm Downboy allık
Kaşlarda Anastasia Beverly Hills DipBrow
Ruj WetNWild Bare it All

Sevgiler
GLAZE
instagram: @evremedusa


4 comments:

Unknown said...

cool!

www.bstylevoyage.blogspot.com

LifeAlLen said...

Great review and pictures!

-Alexander and Elena
www.lifeallen.com

edasen said...

Loreal Casting sunnkiss jeli kullandınız mı? Yorumlarınızı merak ediyorum

goncaninguncesi said...

Harika görünüyorsun Asudoşum <3