Friday, March 6, 2015

Avon Indulgence Ruj Serisi


Merhaba,  yeni ürünler hep heyecan yaratıyor bende. Özellikle dudak grubu ürünlere ayrı bir merakım var. Ne yazıkki hiçbir ürünün de sonunu görmeyi başaramıyorum. Sanırım ben dene-geç insanıyım:) Her neyse,  size bugün göstermek istediğim ürünler Avon'un yeni serisi Indulgence rujlar. #öncesen hashtagi ile lanse edilen bu seri rujlarını ben de sizin için fotoğrafladım.
Hi everyone, today I'll be sharing with you the newest collection from Avon: Indulgence. I swatched four shades which I have in my stash. I really liked the packaging and the formula of the lipsticks. They worked really smooth on my lips and they are super pigmented. The darker shades tend to last longer. The only one that I won't be using is the lightest shade which didn't suit me at all. Overall I loved them!

 Soldan sağa: in bloom, peach petunia, red tulip ve garden rose
Rujların ambalajlarının ince olması çok hoşuma gitti. Hepsi yoğun bir şekilde kavun kokuyor (ben severim hatta bayılırım) ancak sürdükten sonra burnunuza koku gelmiyor. In bloom dışındakiler pigmentli ve rengini bir geçişte veriyorlar. Nemlendirme özellikleri gayet yeterli, dudağı kurutmuyorlar. Kalıcılık olarak da in bloom dışındakiler uzun süre dayanıklılar ve taşma-dağılma problemi yaşatmadılar (yine de kırmızıda dikkat etmek gerekli)
 in bloom: pigmentasyonu az, bej renkli, pembe alttonlar barındıran içerisinde simler bulunan(frost yapılı), parlak bitişli ancak dudaktaki kusurları fazlasıyla belli eden bir ruj. Günlük hayatta kullanmam diye düşünüyorum. Fazlasıyla soluk.
 peach pettunia: bu rengi fazlasıyla sevdim. Turuncu-mercan rengi mi desem şeftali rengi mi desem bilemediğim ama çok sık karşılaşmadığım, canlı ve güzel bir ton. sim içermiyor ancak mat bitişli de değil. 
 garden rose: burada daha pembe çıkmasına rağmen dudakta daha morumsu duran, fuşyaya çalan canlı bir pembe. 
red tulip: kırmızı severlerin hoşlanacağı, soğuk alt tonlu, pigmentli, yoğun bir kırmızı. Fırçasız sürümü hiç kolay değil (şekilde de gördüğünüz üzere ben pek beceremedim:))

Sonuç olarak Avon bu seride başarıyı yakalamış gibi duruyor. Dudak ürünlerinde aradığınız özellikler değişik olabilir; ancak renkleri beğendiyseniz ve kalıcı, nemlendirici bir ruj arıyorsanız uygun fiyatlı alternatifler arasına bu ruju da mutlaka yazın:)

Sevgiler,
GLAZE
instagram: @evremedusa

3 comments:

the creation of beauty is art. said...

These shades are absolutely gorgeous. I love love love Garden Rose.
the-creationofbeauty.blogspot.com

Saray Suárez said...

Really beautiful colors. Welcome spring ^_^ xoxo

Ysilacosafunciona.com

Hülya Büyükbay said...

Avon ile ilgili sormak istediğiniz herşey ile ilgili, ürünler, fiyatlar, üyelik vs. bana ulaşabilirsiniz. 10 yıldır bu işi yapıyorum ve profosyenel makyaj /cilt bakımı eğitimi aldım; sertifikam var. www.avonalsat.com