Home sweet home - Valentine's day w/ Forever New

Photos by Sarper Kesim

Yepyeni bir aya merhaba dedik bu hafta. Şubat ayını kış mevsiminin diğer aylarına göre daha çok severim. Neden sevdiğimi anlatan #OnNeden 'den ikisi: 1) Bahara bir kalması, 2) Sevgiler gününün bu ayda olması:) Hayatımızda olduğu için her gün mutlu olduğumuz o kişi ile kutlanacak harika bir gün! İşte bu hafta boyunca ben de Forever New ile hazırladığımız, o özel günde farklı mekanlar için ''Sevgililer gününde ne giysem?' kobinlerini instagram hesabımdan sizlerle paylaşacağım. İlk konseptimiz: Evde romantik akşam yemeği! Mekan ise çok rüzgarlı bir hafta sonunda Çeşme Marina'da rüzgardan sığındığımız ve konsepte harika uyan Dodici Cafe. Sevgililer günü için ne giyeceğim diye düşünüyorsanız, benim @cocobolinho ve Forever New Türkiye'nin @forevernewturkiye instagram hesaplarını takipte kalın. Öpücükler!
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Hello everyone! Today we celebrate the new month of the year: February! I love this month because of two reasons: Spring is coming very soon and the second, the valentines day. In this look I'm sharing my 'romantic dinner outfit at home for valentine's. I hope you'll like the photos, thanks for reading:)
Sweater/Kazak: Forever New SS 15' here-burada
Skirt/Etek: Forever New SS 15' here-burada
Necklace/Kolye: Forever New SS 15' here-burada
Heels/Ayakkabı: Zara AW 14'

Love, Cocobolinho

Comments

Carola D. said…
This skirt so beautiful! Great look!
Carola

PursesintheKitchen.com
Shannon Boyce said…
That skirt is beyond gorgeous! I love the colour and the lace detail.
the-creationofbeauty.blogspot.com
kozmetikperisi said…
bu eteğe bayıldım:)
Ummugulsum Akar said…
Mükemmel bir kombin tebrik ederiiiiiim xo
deal said…
I love your hair! This out out is so lovely, You look fabulous, pretty, and fierce <3 LOVE your style since the beginning you started your blog!

coupons
aliexpress coupons 2015