Thursday, February 12, 2015

Herbalife Skin ürünleriyle merhaba!


 Uzun bir süreden sonra merhaba! Merkür retrosu, kayıplar, bozulan moraller, kurulmaya çalışılan işler ve gözümde büyüyen milyonlarca işin arasında kaybolmuşken enerjimi toparlayıp yazmaya şimdi başlayabiliyorum. Her insanın dönem dönem kendini kaptırdığı zihinsel çıkmazlardan birisinin tam ortasındayım. Umarım gelecek daha güzel ve mutlu günlere açılıyordur diyor ve sizi de sıkmadan asıl konuya geçiyorum.
Herbalife markası eskilerden aşina olduğum ve daha çok gıda takviyeleri ile ünlenmiş bir marka. Cilt bakımı ile ilgili ürünleri olduğundan habersizdim ayrıca beklentim de çok yüksek değildi. Ancak ürünlerle geçirdiğim iki aya yakın sürede bu ön yargım kırıldı ve ürünleri severek cilt bakım rutinimin merkezine yerleştirdim. Benim gibi çok ürün deneyenlerin rutinine bir markayı sokması bence büyük bir olay:) Size de Herbalife Skin ürünlerinin hem içerik bilgilerini sunmak hem de deneyimlerimi aktarmak istedim.
 Şık karton ambalajın içerisinden yine şık plastik pompalı şişeler çıkıyor. Tonik ise sprey formunda. Bu ambalaj formu hem ürünün yeterli miktarda alınmasına yardımcı oluyor hem de hijyenik oluyor. Adım adım hangi ürünlerin kullanılması gerektiği yazılı bir broşür de ürünlerin karton ambalajında bulunuyor. 
 Herbalife Skin Kırmızı Meyve Özlü Peeling: Serinin en sevdiğim ürünlerinden birisi bu peeling oldu. Hoş meyveli bir kokusu var. Jel yapının içerisinde aşağıda fotoğraflamaya çalıştığım peeling granülleri var. İşin en hoş yanı ise peeling partiküllerinin çilek gibi kırmızı meyvelerin tohumlarından oluşuyor olması. Nazikçe peeling sağlıyor. Hoş kokuyor. İyi temizliyor. Kurutmuyor. 
(Kırmızı meyve özlü tonik)
 Herbalife Skin Gündüz ve Göz kremleri: Sol tarafta gördüğünüz fotoğraf göz jeline ait. Sağ taraftaki beyaz renkli krem ise gündüz kremi. Bu iki kremden göz kremini daha çok sevdiğimi söylemeliyim. Yağsız yapısı sayesinde göz altımı yağlandırmadı. Yoğun jel yapısı sayesinde göz altımda uzun süre nem verme etkisini sürdürdü. Göz altlarımı yumuşacık yaptı. Yapı ve nemlendirme olarak çok beğendim. Olgun ve aşırı nemsiz ciltler haricindekilerin seveceğini düşünüyorum. 
Gündüz kremi ise Spf 30 içeriyor yapısı yine yağsız ancak yüzü hafifçe beyazlatıyor. Dokusu, kokusu ve ince yapılı olmasını sevdim. Makyaj altında da rahatlıkla kullanılabilir.
(Göz kreminin içerik bilgisi)
(Gündüz kreminin içerik bilgisi)
Genel olarak başarılı bulduğum bir seri oldu. Umarım bu bilgiler işinize yarar!
Sevgiler
GLAZE!
instagram: @evremedusa

1 comment:

Unknown said...

very nice!

www.bstylevoyage.blogspot.com