Monday, January 12, 2015

Put color in your life

Photos by Neslişah Çetin

Kış ortasında rengarenk resimler ile buradayım! Ruh halim bu aralar bu kadar renkli değil. Hani bazen önünüzde dosyalar dolusu yapacak şey yığılır, ya da tünelin sonundaki o ışığı göremezsiniz, ben çok Pollyanna'yımdır, tabi ki tünelin sonunda ışık var, tabi ki o dosyalar sırasıyla özenle tamamlanacaklar biliyorum. Ama işte bazen öyle bir his geliverir, durgunluk, kısa bir süre sadece izleme ve bir şey yapmama isteği... Varsın gelsin, reddetme, yaşa ve yeniden başla, kaldığın yerden en güzel şekilde. Zaten hayat bir mücadele değil mi? O zaman gerekli zamanlarda durgunluğu da yaşa ama çok takılma, mutlu olduğun günler daha çok olmalı ki yaşadıkların gözlerinin içinde ışık, yüreğinde iz bıraksın:) Hadi renklerden enerji alıp, güzel bir güne başlayalım yarın! Okuduğunuz için teşekkürler!
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Hi everyone! I believe that, some colors can affect people's moods. Just like the contrast of fuchsia and turquoise in these photos. Color your winter, don't forget to wear some vivid items to catch their energy. Love u, kisses!
Total look/Bütün parçalar: Forever New AW 14'
Coat/Palto: here-burada
Sweater/Kazak: similar-benzeri
Skirt/Etek: similar-benzeri
Bag/Çanta: similar-benzeri
Flats/Babet: here-burada
Hat/Şapka: similar-benzeri
Necklace/Kolye: here-burada

Love, Cocobolinho

4 comments:

Unknown said...

Ruh halleri ve nasıl geçiş yapılacağına dair betimleriniz gerçekten çok hoştu. Renkli kombininize zaten laf yok. Sevgiler

Unknown said...

Çok teşekkür ederim:) sevgiler

Unknown said...

öylesine güzel bir enerjiniz var ki yazdıklarınızı okurken,fotoğraflarınıza bakarken bile insan mutlulukla doluyor.kombininize de bayıldım bütün parçaları çok güzel taşıyorsunuz. hayat renklendirirsek güzeldir zaten siyahlarında kaybolmaktansa pembelerinde kendini bulmak gerekir.sevgilerimle:)

StyleOnTheSide said...

I adore the idea of "colour your winter" what a fabulous thought! I have to say those flats make your legs look fantastic.
xo
styleontheside.com