Sunday, January 18, 2015

Hunca Life Cilt Bakım Ürünleri


Merhaba, uzun bir ara verdiğimin farkındayım. Özel hayatımdaki zorlu dönemden sıyrılmam kolay olmadı. Halen günlük hayata tam adapte olabilmiş değilim ancak tabi ki hayat iyisi ve kötüsüyle akıp gidiyor. Kısa bir bilgilendirmenin ardından yılbaşından önce deneme fırsatı bulduğum bir markadan söz etmek istedim. Hunca'yı duymayanınız yoktur sanırım. Geniş ürün yelpazesine cilt bakımı ve vucüt bakımını ekleyen HuncaLife ekibinin gönderdiği ürünlerden kısaca bahsetmek istiyorum.
En merak ettiğim ürün Alum Deo Sprey'di. Potasyum Alum içeren bu sıvı kokusuz bir sprey. Bakteri üremesini engelleyerek ter kokusunu önlüyor. Ben Gratis'lerde satılan Crystal Essence markasının katı formundaki benzer ürününü kullanıyordum. İkisini kıyaslamak gerekirse; Crystal Essence katı olduğu için ıslatıp kullanmak gerekiyor bu da kullanımını zorlaştırıyor. Ancak kullanım kolaylığı üstünlüğü Alum Deo Sprey'de olmasına karşın koruma kapasitesi Crystal Essence'de daha fazla.
Nature's Balance Roll on ise hafif ve hoş kokan bir antiperspirant. Bol parfümlü roll-onlardan hoşlanmayanlar için birebir:)
HuncaLife Delight therapy cilt bakım serisi nar özleri içeriyor. Nar antioksidan olduğu için cilt bakımı ürünlerinde sıklıkla nar ekstresi yaşlanma karşıtı olarak kullanılıyor. İçeriğinde paraben ve SLS yok. İçerik olarak genelde doğal yağlar kullanılmış. Ancak ne yazıkki tüm ürünlerde yüksek bir parfüm kullanılmış ki bu açıkçası beni memnun etmedi. 
Yüz kreminin ambalajı da pek cazip gelmedi; yüz kremi de serum gibi camsı pompalı bir ambalaja sahip olsa daha güzel olurmuş bence. 
Yüz peelingi de serinin diğer ürünleri gibi fazla parfümlü. Ancak peeling olarak sevdiğim bir kıvama sahip. Peeling partikül boyutları orta büyüklükte yani ne pirinç tozu gibi minicik ne de granüllü temizleyiciler gibi devasa. Tam arasında, kararında. 
Cilt bakımı postlarımda hep hatırlattığım üzere, cilt bakımı ürünleri kişiden kişiye memnuniyetin çok değişebileceği bir konu. HuncaLife ürünlerini incelemek ve fiyat bilgilerine erişmek isterseniz; web sitesi tr.huncalife.com
Sevgiler
GLAZE
instagram: @evremedusa

3 comments:

the creation of beauty is art. said...

These look absolutely wonderful!
the-creationofbeauty.blogspot.com

Unknown said...

Love this casual chic look<3

Serap Özger said...

Huncalife Skin Perfect Siyah Maskesini denedin mi hiç? Eğer mümkün ise onunla ilgili bir inceleme yazısı yazmanı ve bize bilgilendirmeni çok isterim.